Skocz do zawartości

ile pracujesz miesięcznie?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko pan Marian ze 'starej gwardii'. Teraz jest coraz więcej profesjonalistów, nawet na budowie.

Bo przypomnę twój opis

Z zamiłowania webdesigner (freelancer) a zawodu specjalista ds. SEO/SEM. Intensywnie śledzę branżę IT.

Skoro kolega ma takie doświadczenie, to niech wejdzie na nicka gdzie de facto okaże się, iż ma inny wiek? (wyszłoby że założyłeś firmę w Anglii jako osoba niepełnoletnia, prawda ?)

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/105380-sprzedam-szablon-aukcji/

Z tego co kojarzę, to znamy się z zlecenia.przez.net sprzed 2-3 lat? wtedy zony, firmy ani super biznesów nie było, lecz rywalizacja o zlecenia, ale co ja tam wiem

życie nauczyło mnie jednego, zakasa się rękawy i pracuje na tyle, na ile starczy mi sił, niestety nie wierzę w internetowe bajki, gdyż spoglądając za okno, widzę trzy budowy, gdzie kierownik jeszcze siedzi (przyszedł do pracy o 7) dodam, iż to firmy o wieloletnim doświadczeniu w tej branży

Miłego dnia

Edit

To nie żadna wycieczka osobista, lecz nie lubię bezsensownych dyskusji, SEO to bym jeszcze zrozumiał iż godzina dziennie, ale firma w Anglli, branża budowlana?

Niedługo wyjdzie na to, iż w Polsce nikt nie pracuje nadgodzin czy nawet 40 godzin w tygodniu, a właściciel firmy, mało tego, zamiast zasuwać 2 razy więcej (bo z tego jak wiem tak w dobrych podmiotach jest) to nic nie robi i leży do góry (_I_)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

9,99zł z Vat ;) nie śmiej się z chłopaka ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo... to stawiasz jak takie kwoty przytulasz :D

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności