Skocz do zawartości

Blokader GG i innych tlenów, czatów itp.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam jakiegoś programy który pozwoliłby pracownikom w firmie pracować zamiast ganiać po czatach, gołych babach czy prowadzić ambitne konwersacje na GG. Nie, to nie mój pomysł tylko mam zapytanie od klienta. Znacie jakieś takieś programy? Ja znalazłem tylko Motyla i jak na razie wydaje się być dobrym i tanim rozwiązaniem. Macie jakies inne typy?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba:

1 kumatego linuxiarza i 3h czasu

router: stary komp p2 64MB kilkaset MB HDD

system: linux

oprogramowanie: IPTABLES wyciac wszystko i zostawic tylko port 80 a do tego puscic filtrowanie po layer7 zeby nikt po 80 porcie nie chcial czegos odpalic :) mozna jeszcze squida proxy zeby raporciki robil codziennie jakie stanowisko na jakich stronach przez jaki czas bylo :)

Mozna tez prosciej:

Dac aneksy do umowy o prace :)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności