Skocz do zawartości

gieldatekstow czy textmarket


melu

Rekomendowane odpowiedzi

Według was dla której strony jest lepiej pisać teksty, tak aby zarobić nieco pieniędzy, wiem, że najlepiej jest znaleźć samemu zlecenie jednak próbuje od pewnego czasu i nie bardzo mi to wychodzi. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi a nie zrobienie z tego tematu spamu.

Pozdrawiam.

Rzetelny oraz terminowy copywriter dostępny tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jeden - Textbookers i Giełda Tekstów.

Coraz niżej: Textmarket. Kiedyś było super, teraz coś tam się sprzeda, ale za grosze... Zlecenia słabe, a jak trafisz na ADV i super moderatora, który każe 15 razy poprawiać tekst, to jeszcze się dodatkowo zniechęcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w textbookers najprędzej coś ugrasz, najlepiej chyba robić opisy do katalogów bo jest pełno tych zlecen i podaja adres strony więc wystarczy przejrzeć taką strone by coś skrobnąć

a jak chcesz pisac dla klientów to może lepiej robic blogi na darmowym wordpresie?

szukanie zlecen na same teksty na początku to męczarnia, ktos ci zleci precle za 1pln za 1000 znaków, wymysla że potrzebuje ich na juz bo jest wielkim byznesmenem a jego czas to pieniądz, a jeszcze marudzi że te teksty beda czytac ludzie i na koniec zapomina zapłacic i sie oburza ze domagasz sie kilkunastu złotych

nabądź wprawy na textbookers, zrób portfolio(lepiej na płatnym hostingu, a nie na bloggerze) i wtedy szukaj klientów, ale na moje oko to lepiej sie zarobi na seo tekstach robiac zaplecza, ale jesli nie chcesz tego robic to wartosciowe arty nie wypiorą Twojego mózgu w przeciwienstwie do wielu napisanych precli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z sindiriusem w 100%. Najlepiej płatne zlecenia są na textmarkecie - kiedyś udało mi się zrobić 800 złotych w miesiąc. Zlecenia na giełdzie są czasem za kuriozalny zarobek, dlatego mijam je szerokim kołem.

A co do samodzielnego szukania zleceń, najczęściej udawało mi się znaleźć klientów na oferii, ale od jakiegoś czasu piszę tylko na textbookers. Wychowywanie dziecka i praca na cały etat najlepiej współgrają z pracą na tym jednym serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak potrzebuje tekstow to nigdy nie zagladam na wyzej wspomniane portale. Na allegro kiedys spotkalem dziewczyne co pisze takie teksty jak sie chce. Ceny u niej to pieniadze za jakie nikt inny sie nie podejmie (sa to kwoty rzedu 1,20 za 1k znakow). Teraz juz nie ma jej na all bo dziwne osoby siw zglaszaly z ogloszen. Podobno byla takze na PiO ale ja pare razy oszukali... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na textbookers coś tam popisałem, wyciągnąłem 100 zł i mi się odechciało. Jak ktoś ma pod dostatkiem czasu i bardzo chce dodatkowego dochodu to czemu nie. Tylko mi się odechciało bo jednak bardziej mi się opłaca ten czas poświęcić na inne rzeczy, które dadzą zyski. W dodatku szybko się odechciewa pisania i rozmyślania nad tekstami, trzeba spełniać wymagania, tyle razy ile ma być słowo kluczowe to ma być. Język ma być ładny i poprawny. Napisane brzydko bez poprawnej polszczyzny mogą być odrzucane i trzeba pisać jeszcze raz lub sobie odpuścić. Na plus jest to, że jest to realny sposób na to by ot tak od razu można było sobie zarabiać w internecie. Założyć konto i od razu można już pisać, wypłacać tam chyba można też dowolne kwoty teraz. Wszystko legalne i oficjalne i pewne a to ważne bo jak ktoś szuka dodatkowego zarobku przez internet to 99% tego co znajdzie to ściemy, piramidy finansowe i zarobki typu 2 zł po miesiącu pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności