Skocz do zawartości

Might & Magic Heroes Online


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywistą oczywistością jest że starcraft 2 wymiata zresztą to co jest najważniejsze jest to gra gdzie istnieje profesjonalna scena. Mnie teraz wciągnęła Heroes of waqrcraft. Taka karcianka nie wymaga dużo czasu a jest spoko można się odprężyć

Gdy nie wiesz jaka maszyna do szycia jest dla ciebie najlepsza, lub gdy denerwuje cię codzienne golenie to być może golarka braun będzie dla ciebie wybawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Technikum Chemicznym we Wrocławiu był komputer do gry w szachy. Teraz to normalka ale grałem z nim w 1987 roku. Na 10 poziomów wygrywałem z nim chyba do 5, może 6.

Szachy to fajna gra o ile nie trafi się na specjalistę od sztampowej gry. Można umrzeć z nudów. Dawno nie grałem :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dalej z ojcem jak jestem w domu rodzinnym. Oczywiście poziom amatorski bo kiedyś podczas przejażdżki zasiadłem na ławeczce i się przysiadł jakiś dziadek który wymiatał w szachy to mnie jakoś w 10-20 ruchów zawsze potrafił rozjechać :/


Gdy nie wiesz jaka maszyna do szycia jest dla ciebie najlepsza, lub gdy denerwuje cię codzienne golenie to być może golarka braun będzie dla ciebie wybawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności