Skocz do zawartości

Nurtujące mnie pytanie :)


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu ;-) najpierw musialbys znalezc te 200 stron na które je robię i znać technike jak go robię :-).

Czy tojest nie fer - uważam że nie. Bo musiałoby się okazać że pozycjonowanie jest nie fer. A dlaczego umieszczam linki naktoprych jest spam ??? tutaj na forum uważasz że to jest fer że taki spam jak pozycjonujesz znajdzie się wyżje :-) co tymi na to odpowiesz to jest fer ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie mnie rozbawiasz swoimi wypowiedziami. Powiem więcej admini wp są na tyle mądrymi ludźmi że zdają sobie sprawę z pewnych mozliwości i rozumu jakim dysponują ljedni ludzie a 2 nie. To samo dotyczy pozycjonowania - a co do klikohita to bądź świadom że wszystkie strony na nim są podklikiwane :-) i wiadomo o tym od wieków - mysle ze oni nawet wiedza jak to jest robione ale :-) coż można zrobić jeżeli ktos ma technikę doskonałą :-). Nie będę dobie ujmował bo ty tupiszesz o zwykłym klikitku a na dole twoich linków wisi piekny spam, co myslisz o raporciku na te storny :-) a moze nawet nie wiesz jak spamujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie znasz nawet jednego :-), haha optymalizacja no weź zastanów się co ty mówisz. Umieszczenie tekstu poniżej widocznego wystarczy zjechac na dół strony mp3..

Poza tym szkoda z tobą gadać wystarczyło sprawdzi jak masz polinowkane storny na księgach gości żeby wiedzieć z kim rozmawiam. Szkoda że nie masz ochoty się przedstawić, ale powiem tak ;-) jutro o 1 niżej ;-)

już chyba wiesz że ja wiem z kim rozmawiam, dziwne czyżbyś na innym nicku dostał banana ? inie możesz się logowac czy wstyd się ujawniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzszi linki do sempo i sitepromotroa i szooka to nieja robie tylko kolega sitek :-) jak juz i kolega sempo. a ja robie im inne linki jak juz, ja nie uznaje osobiscie linkow z ksiag gosci. Ale dzieki nim dowiedzialem się kim jestes :-) dlaczego jawnie nie napiszesz obawiasz sie ze admini tego forum zbyt ciebie nie lubia ze juz dawno by ciebie usuneli ?? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie dość bicia piany ;) dajcie spokój i poco to wszytko po co taka atmosfera ??? kto jest lepszy ??? Lepszy jest ten co ma więcej klientów nie martwi sie o ZUS i emeryturę, nie martwi sie ze przyjdzie kontrola i wypadnie źle.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, noo wiesz pytanie jak to udowodnia :-), mi naprawdę nie przeszkadza żebyś napisał do nich sam chętnie poznam opinię na temat tego gdzie u szooka znaleźli klikohit :-) na jakich stronach itp. Powiem więcej są ? na 10 ksiazkach ??? maxymalnie i prosiłem żeby już nie dodawali mnie :-) bo akurat wolę zbierać linki z dobrym page rankiem a nie syfy z książek. Co oni robia to ich sprawa, narazie robią słusznie bo liczy się link popularity dla google, ja o google nie zabiegam bo mam co robić i nie musze nabijać tysięcy linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo

Ja moge zrozumiec, ze nie chcesz ujawnic tego kim jestes i przyszedles tutaj pod kolejnym nickiem, zeby sie klocic z Mariuszem. Wiem, ze jestescie konkurencja dla siebie, ale Mariusz przynajmniej podpisuje sie swoim imieniem i pisze otwarcie. Fakt, ze o Twojej firmie nie wypowiadal sie najlepiej, ale w takim wypadku jedynie meskim zachowaniem bylaby polemika z nim pod nickiem (juz przez Ciebie zarejestrowanym) ComWebGPE, a nie uzywanie kilku nickow, a pod wlasciwym jedynie ogloszenie o wymianie linkow.

Usunalem jeden link z Twojej stopki, bo jest niezgodny z regulaminem.

P.S. Nie podoba mi sie rejestrowanie pod kilkoma nickami i kilka osob za to zostalo juz usunietych z forum. Nicki: Andra i ComWebGPE beda juz zablokowane, wiec jezeli chcesz dalej uczestniczyc w forum, to rob to juz pod tym aktualnym nickiem Gizmo. Nie wiem czy jeszcze byly jakies inne konta, ale jak je znajde to je tez usune. Mam w sumie nadzieje, ze sam mi przeslesz informacje o nich na PW, jezeli takie istnieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo

Ja moge zrozumiec, ze nie chcesz ujawnic tego kim jestes i przyszedles tutaj pod kolejnym nickiem, zeby sie klocic z Mariuszem. Wiem, ze jestescie konkurencja dla siebie, ale Mariusz przynajmniej podpisuje sie swoim imieniem i pisze otwarcie. Fakt, ze o Twojej firmie nie wypowiadal sie najlepiej, ale w takim wypadku jedynie meskim zachowaniem bylaby polemika z nim pod nickiem (juz przez Ciebie zarejestrowanym) ComWebGPE, a nie uzywanie kilku nickow, a pod wlasciwym jedynie ogloszenie o wymianie linkow.

Poniżej pasa według mnie jest Twoje wyjawienie z kim mamy do czynienia ;)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej pasa według mnie jest Twoje wyjawienie z kim mamy do czynienia

Ponizej pasa wedlug mnie jest zakladanie nowego nicka w celu *anonimowej* klotni z konkurencja. Takie rzeczy powinny byc zalatwiane na PW, albo poprzez emaile, a nie na otwartym forum.

Poza tym naprawde nie podoba mi sie multi-osobowosc forumowiczow. Jezeli ja mam cos do napisania do kogos to nie tworze nowego konta pod nickiem rozowiutka, zeby to zrobic anonimowo, tylko mam odwage napisac to pod swoim wlasciwym nickiem, tak samo jak i Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności