Skocz do zawartości

Nurtujące mnie pytanie :)


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

hm, ja tego nawet nie komentuje bo wiedzialem co go boli, le trudno teraz juz wie ze został ujawniony w prawdziwej formie. Czasem mnie to dziwi że ktoś nie potrafi się przyznać odrazu kim jest naprawdę.

GIZMO powiem ci tak, już dawno przestałem z tobą walczyć ale widze że zaczełeś znowu swoją taktykę, ja rozumiem, że denerwuej Ciebie fakt iż były czasy iż na wp byłeś pierwszy - ale jak sam wiesz czxasy sie zmieniaja pozycje też, kiedyś wejdzie ktos nowy i mnie przeskoczy jak będe dobry to go przeskoczę. Wiesz sam że na niejednej stronie masz pełno spamu a starasz się tutaj robić super pozycjonera, powiem więcej, co do pewnych portali to zapewne na dniach bede mial 50% rynku z nich za pomocą swoich partnerów.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

michal ja sie juzpogodzilem ze ludzie pisza takieposty anonimy bo sami nei sa swieci a niecchca zeby np taki szook w odwdziece przelecial stronki link po linku linijka po linijce kodzik po kodziku i udowodnil ze ktos wcale nie jest lepszy.

Zdaje sobie sprawe ze piszac tu jawnie nie jestem lubiany przez wielu ale wole wiedziec kto jest mi parnerem a kto nie a pozatym nie jestem doskonaly i zawsze mowie ze ucze sie cale zycie aglupi umre.

Mysle ze jest tu wielu pozycjonerow ktorzy pisza czarne posty o konkurnecji ukrywajac sie.

Ale wiele wiekszy wstydemjest zostac wykrytym i ujawnionym to pokazuje jak ktosjest slaby ze musi takich krokow sie podejmowac, ktos dobry pnie sie do gory a nie oczernia konkurnecje, bo mysle ze kazdy kto by znal system klikohita nie mowil by ze to spam tylko by zarabial, ja rozumiem ze ten system daje mi wielka przewage ale jest to jedynie moja wiedza i nie uwazam ze to spam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal nie wiem czy sa jeszcze jakies konta założone na maile w tej domenie nie tylko ja przegladam to forum. Ale nie sadze by cos było bo raczej tu nie pisza.

nie wiem dlaczego piszesz "o Twojej firmie". Tzn nie wiem po czym to mozna poznac ze to moja firma ? po adresie mailowym ?

A poztym on uzywa nicku szookpl Ja uzywam Gizmo. Tak wiec czy musze koniczenie załozyc konto na imie i nazwisko albo na takie ktory przypomina adres strony ? No chyba ze masz mi za złe ze sie nie przedstawiłem w dziale "Przedstaw sie" ale byłem pewny ze nie jest to obowiązkowe.

Dobra nie jest to chyba az takie wazne.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Gizmo to może ja:

jak zapewne wiesz z szy jesteśmy "teoretycznie" konkurencją ale mówimy sobie o tym jawnie,

nie wiem ile osób zapisuje się z kilkoma nikami, ale uważam że używanie kilku nicków na jednym forum jest nieetyczne...

Twoja Firma - może oznaczać również firma w której pracujesz więc wpowiedź michała jest jak najbardziej na miejscu...

I żeby komuś zarzucać spam to raczej należałoby mieć czyste strony... ;)

nie bierz tego osobiście ale obowiązuje jakaś etyka na forum (na którym jesteśmy anonimowi teoretycznie) i w życiu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid i tu sie z toba zgadzam, ja nie twierdze ze czynie idealnie :-) bo kazdy ma wtopy ale :-) teoria spamu jest tak szeroka że jak wskazać enginowi kazda strone i powiedziec ze jest optymalizowana to powiedza ze to spam bo jest przygotowana pod wyszukiwarkę. Pozatym fakt jest faktem po co miec 15 nickow chyba zeby linki generowac albo wlasnie ukrywac swoja tozsamosc. Ja niemusze sie ukrywac i wiem ze codzienie setki ogladajacych mowi szook to spamer ale jest kilku takich z ktorymi sie dogaduje. Pozatymna forum nie przychodze mieszać tylko pogadac o wszystkim i jak nie zauwazyles gizmo twoj temat dawno zanikl na tym forum lecz ty go rozpoczeles na nowo

pozdrawiam

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizmo czyste strony ? widzisz pierwsza z linkow ktore masz www tand pl i spam <!-- renault, peugeot, citroen, tand, czesci samochodowe, części samochodowe, samochodowa, część, auto, auta, gdynia, pomorskie, gdańsk, gdańskie, rumia, naprawa samochodów, naprawy, silnik, silniki, goetze, sachs, gates, sbs, lobro, valeo, facet, freccia, sm, textar, skf, glaser, sagem, sasic, filtres, purflux, pierścienie tłokowe, amortyzatory, sprzęgło, paski, węże, szczęki hamulcowe, hamulce, przeguby, części elektryczne, zawory, pierścienie, klocki hamulcowe, łożyska toczne,świece zapłonowe, świeca, układy kierownicze, układ kierowniczy, filtry, samochody, auto, łożyska, akumulator, akumulatory, alufelgi, felgi, lampy, zderzaki, elektronika, chłodnice, oświetlenie, C5, Laguna, Megane, Scenic, Kangoo, clio, Berlingo, saxo, 207, 307, 406, 607, wachacze, zawieszenie, amortyzatory, lusterka //-->

więc nie mów że nie spamujesz bomoge przejachac wszystkie jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to chyba olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf ;) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze masz mi za złe ze sie nie przedstawiłem w dziale "Przedstaw sie" ale byłem pewny ze nie jest to obowiązkowe.

Nie, absolutnie nie mam tego za zle.

Michal nie wiem czy sa jeszcze jakies konta założone na maile w tej domenie

akurat to oprogramowanie na ktorym jest forum, nie ma mozliwosci sprawdzania uzytkownikow po emailu i raczej nie sprawdzal bym ponad 600 uzytkownikow. Poza tym musialbym byc idiota, zeby ustalac czyjas tozsamosc po adresie mailowy, bo malo kto rejestruje sie pod mailem swojej strony. Jest masa darmowych kont, z ktorych wiekszosc forumowiczow korzysta.

Raczej nie bawie sie w sprawdzanie kim sa forumowicze, bo mnie to za bardzo nie interesuje, ale Twoje *anonimowe* ataki mnie do tego skusily. Zeby odgadnac kim jestes wystarczylo sprawdzic linki do stron w Twoim podpisie, bo pochodza rowniez z firmowej strony comweb, jak i z forum tylko, ze z podpisow pod innymi nickami. Wiec, jak widzisz az taka duza filozofia to nie bylo.

Tworzenie kilku kont uwazam za spamowanie forum i jestem temu przeciwny. Niedlugo beda wprowadzone zmiany na forum i takie rzeczy beda duzo latwiejsze do wykrycia i posiadacze kilku kont beda ponosili konsekwencje. To jest zasmiecanie forum, a ja tego nie chce.

Mam nadzieje, ze sobie to juz wyjasnilismy i ze wszyscy beda mogli sie wypowiadac otwarcie na rozne tematy, a personalne ataki lepiej jest zalatwiac na PW. Wiem, ze z mojej strony to mozna uznac za personalny atak na Ciebie, ale to bylo zrobione *dla przykladu* i akurat na Ciebie trafilo. Ja nie jestem Twoja konkurencja ani nikogo innego tutaj na forum, bo uslug pozycjonowania nie oferuje, wiec jezeli to byl *atak* to tylko po to, ze nie chce spamu na forum.

Spam na forum nie jest spamem na stronach. Jezeli chodzi o spam, ktory sie nazywa pozycjonowaniem to moje zdanie na ten temat wyrazilem wiele razy dosyc jasno.

Spamem jest praktycznie wszystko co sie robi w celu uzyskania wyzszej pozycji w wyszukiwarkach (oczywiscie oprocz "content is king" ;)). Tak samo jest spamem to co robi Mariusz z klikohitem i zmieniania h1 w css, itd.....

Ja nie jestem przeciwny temu do pewnych granic rozsadku, bo z czasem w polskim internecie konkurencja tez bedzie taka duza, ze jezeli jest 1000 hoteli w Warszawie i kazda storna hotelu opisuje hotel w Warszawie, to na to haslo jest i tak tylko 10 (domyslnie) miejsc na pierwszej stronie wynikow, co nie znaczy ze hotel na pozycji 358 jest gorszy od tego na pozycji 3. Oby dwie strony beda opisywaly to samo, tylko ze inny budynek, a w jaki sposob jedna sie znajdzie na pierwszej stronie a inna na 35 jest uzaleznione od innych czynnikow niz tresc.

P.S. Chcialem poniekad wrocic do oryginalnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizmo masz racje szkoda drazyc ten temat, jak costo na prv.

Michal masz racje wszystko jest spamem jezeli strona jest robiona pod wyszukiwarkę. Fakt faktem ze content storny bardzo wazny ale można bez spamu uzywac takich form jak rozubodwanie serwisu, dobrze dobrany tekst wzgledem gestosci i ilosc powtorzen itp. Co do mojej spolki nie ponosze odpowiedizalnosci jak onipozycjonujai czy zjechali ci kod. Nie ujmuje mi to że napiusałeś że rok temu topewno oklejalem smaochody. :-) Bo niby dlaczego to tylko siwadczy o tym ze w branzy reklamowej istnieje bardzo dlugo a jak da sie zauwazyc to pozycjonowanie jest forma reklamy i nie sama pozycja sie liczy lecz jej skutecznosc.

Mozna miec wszedzie numer 1 i zarabiac zero kasy. Powiem ci tak dzieki temu jak to okreslasz oklejaniu samochodow moge pozwqolic sobie na wieczne inwestycje w strony internetowe

KONIEC TEMATU Z MOJEJ STRONY

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem swoje posty z tego tematu, gdyż tak się umówilismy z SZOOK ze usuniemy posty gdzie sie niepotrzebnie kłócimy na ogólnym forum.

Ale jak widac on to olał i nie dotrzymał słowa.... no cóż lajf :) is brutal

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee zle mowisz pozycje ktore sie ustawily na gorze to nie moja wina :-) widzisz i mogles napsiac to byc wiedizal ze nie, pewien ktos nie bede wymianial postanowil wybic sie przed stado i zorbil to sam , wiesz na jakiej zasadzie. Heh przyznam ze ta zabawa byla fajna, z tymi smsa :-) godzi 16 bach sesems, nie zawsze mozna tak dziko powoalczyc o pozycje a przyznasz ze to bylo akurat fajne ;-) choc chyba wp cieszylo sie najbardziej. Ja mysle ze my wspolnie sobie zaskzodzilismy bo moglismy sie dogadac tak jak ja chcialem ze 2 tyg ty 2 tyg ja ale sie nie zgodziles to musialem wymyslec jakis myk. I przez to ze chciales byc zawsze nr.1 zaczelismy zylowac na maksa szkodzac sami sobioe bo tak mielibysmy rezerwy a teraz mamy trud i ja o tym wiem i ty. Bo mysle ze z niewielu to my wiedizelismy jak to zrobic ok.

Gdybys wtedy poweidzia OK - 2 na 2 tygodnie to spoko bybylo i nie meczylibysmy sie dzisiaj.

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności