Skocz do zawartości

Prosze o rade wykorzystywanie !


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

Sir_nimek,

1.Na prośbę abonenta WizjaNet ma obowiązek do 3 dni roboczych wysłać raport o aktualnych pozycjach linków do pozycjonowanej strony w przeszukiwarkach w których strona jest pozycjonowana.

Czyli serpy

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Edyta: MMP ja wiem o co chodzi ty wiesz o co chodzi ale z pkt widzenia prawnego umowa nic nie warta.

... ladna rozyczke dostaniesz

To dla mnie i Adka piwo, które wychylimy na najbliższym spotkaniu Seo lodz :)

Reszcie chlopaków też postaw. Równość to równość- działa w obie strony.

A tak serio to ciesze się, że już będziesz miał spokój.

Mój ulubiony cytat:

"jak życie daje Ci kopa w du**ę jedyne co musisz zrobić to skierowac głowę we właściwym kierunku"

;):(

Czyli bez załamek - wyciągnij wnioski i bądź tym kim być chcesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir nimek jak to z prawnego punktu widzenia umowa niewazna? Co by musialo byc w umowie by byla wazne z prawnego punktu widzenia ? Ok, obiecuje po piwach tylko musimy sie znajsc tam .. i Edytce rozyczke.

Jestes wporzadku gosc sir nimek poprostu nie panuje nad soba jak spotykam takich ludzi. Zrobilbym im cos...

P.S Zyje z pozycjonowania, gdyby nie one , umarlaby moja rodzina ;(

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmasterus ja Ciebie rozumiem. Nienawidzę wyzysku. Brzydzę się takimi ludźmi.

Umowa nieważna bo nieprecyzyjna do podważenia przed każdym sądem.

W twojej nie ma obiektu zamówienia - adresu strony do pozycjonowania.

Powiedz kolesiowi żeby Cię pozwał i niech teraz on nerwy traci.

W wizji net umowa do bani bo. Nie wyjaśnia pojęć co to link przeglądarka (powinna być wyszukiwarka) i co znaczy jak najwyżej. Umowa do obalenie zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hay Webmasterus,

Ja to widze tak, nie czytajac umowy.

Umowa byla na wynikk - wynik osiagneles

Umowa i czas jej waznosci - w momencie osiagniecia wyniku umowa stracila swoja waznosc bowiem nigdzie nie bylo mowy o dbaniu o monitoring wynikow.

Powiedz temu Panu ze umowa byla na 12 miesiecy bowiem tyle mogl trwac czas zanim osiagniesz wyniki, a osiagniecie wynmikow oznaczalo wykonanie umowy.

Wiec umowa jest martwa.

A swoją drogą :) to wiesz jak taki ciul to wrazie co zapodaj w stopce link do strony zeby nie bylo ze podalas dla celow szkodzenia a koledzy pozycjonerzy wspomogą stronę tego Pana.

Mysle ze nie bedzie problemem zrobienie podobnych akcji jak te które dotyczyły plagiatu.

Stawek nie komentuje bo kazdy pracuje za tyle za ile mu sie oplaca.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam robic Glupi bylem bo nie zauwazylem daty do kiedy przyszedlem z solarium i otrzyamlem emaila na szybko przeczytalem i wyslalem oczy mnie tak szczypaly ze ledwo widzialem.

Zawsze uważałem że solarium to bzdura i strata czasu, a teraz wiem że i starata nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gosc nic nie moze mi zrobic z taka umowa?

Nic, zupełnie nic :)

Czyli moge linki odlaczyc olac go i po sprawie.

Proponuję go uprzedzić mailem że w związku z wykonaniem umowy i brakiem szans na dalszą współpracę odłączasz linki których używałeś do pozycjonowania, chyba że zgodzi się płacić Ci miesięcznie ustaloną kwotę za linki.

Za spadek w pozycjach po ustaniu linkowania nie odpowiadasz.

... nie wyslla mi kopi poczta tylko emailem

tu mnie zaskoczyłeś bo nie wiem czy wiesz ale mail jest już traktowany przez sądy jak fax.

straszyl mnie urzedem skarbowym.

To akurat działa w obie strony, o fakturze nic nie piszesz więc mówiąc prawdę oboje nagieliście prawo.

Osobiście uważam że masz teraz takie argumenty że to Ty dyktujesz warunki.

Musisz mu tylko "delikatnie" dać do zrozumienia ile straci a ile zyska.

;)

Kwota brutto?? - człowieku nie chodź na te solarium bo Ci opala (czyt. wypala) nie to co trzeba.

Jak umiesz liczyć to powiedz ile jest na rękę z tych 1000 brutto. - to taki test

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac ciezko obliczyc kwote netto :)

bo zalezy czy chodzi o kwote netto wzgledem podatku czyli np 22% vatu i podatku dochodowego wzgledem wlasnej skali na ktorej się jest.

Druga sprawa że jeden z 1000 brutto bedzie mial inna kwote netto bo np. poniesie inne koszty w zwiazku z uzyskanym przychodem.

Ale zakladajac ze placi tylko podatek i nie posiada kosztow to:

1000 brutto X 18,3% = sie VAT

odjac ta kwote i mamy netto bez vatu ale nie bez podatku dochodowego

- 19% dochodowego o ile jesteś na takiej skali podatkowej.

i masz netto ale jak zaznaczylem o ile nie posiadasz zadnych faktur na koszty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie pozycjonerzy :D gosciu powiedzial wtedy ze jest taki biedny pozycjowalem 120zl za fraze za top10 na google czyly wczasy 120 biura pozdrozy 120 biuro podrozy 120 last minute 120 razem 480zl bo Onetu nie robilem. Dziekuje wszystkim za rady, mile slowa az sie na serduchu lepiej poczulem :blink:

Boli mnie to Panowie utrzymywalem mu od 1.01.06 w top10 na Google takie hasla jeszcze za free:

Miejsca byly

last minute 6

Wczasy 6

Biuro podrozy 2

Biura podrozy 5

Zero szacunku, non stop dzwoni, jak nie znajde prawnika jest z katowic. Nie pozwole sie tak najezdzac i obrazac ! Jaki to wysilek takie hasla ! Teraz "Opony" wybijam ale sie nauczylem na tym wykorzystywaczu duzo rzeczy !

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wiem że są także koszty, tyle że większość przy pozycjonowniu to koszty stałe czyli hosting, domeny, telefony, zusy itd.

Wiem że jak wystawi się 1 fakturę to nawet ona na koszty nie zarobi lecz mam wrażenie że wielu z Was liczy brutto jako kwotę do ręki "bo w tym miesiącu" jest dużo kosztów i podatku nie będzie.

Niestety są też następne miesiące i w sumie netto będzie kwotą netto czyli nawet jak są koszty to trzeba liczyć netto.

a z kalkulatorem coś Wam nie wyszło - oj matemtyka się kłania

dla ułatwienia:

podatek VAT 22% jest wartością dodawaną do kwoty 820 zł

natomiast 19% podatek dochodowy wartością wyliczaną z kwoty 820 zł

:D

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności