Skocz do zawartości

pozycjonowanie strony


maylo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że powinienem forum poczytać, coś już poczytałęm ale mam problem ze stroną www.cheatarena.pl. Otóż w celu lepszej pozycjow google strona była zaindeksowana (30 tysiaków linków) zmieniłęm mod rewrite na zawieranie słów kluczowych w linku. Zrobiłem mapę www.cheatarena.pl/sitemap.xml którą podpiołem w google sitemap oraz podpiołem pod stronę inną sitemap www.cheatarena.pl/sitemap.htm.

czekam i czekam a google nie raczy anwet niedziałających linków skasować ... a co dopiero zindeksować nowe

linkami się wymieniam, co dalej? bo to w końcu ruszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą różne osoby na forum to jak na google dwa tygodnie to nie jest jakiś długi czas. Prawdopodobnie musisz się uzbroić w cierpliwość. Podejrzewam, że może to nawet trwac do miesiąca.

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia kopia w google z 16 maja więc nie tak źle. Tylko co google trzyma w keszu to już inna bajka :)

https://66.249.93.104/search?q=cache:VjHDMD...pl&ct=clnk&cd=1

Jak takie babole masz to się nie dziw, że strona nie jest zaindeksowana.

Tutaj https://www.cheatarena.pl/sitemap.html dodaj normalne html tagi jak na każdej innej stronie (html,head,body,TITLE!) jakaś META też by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności