Skocz do zawartości

Soft do nagrywania


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem na 100% ale na 99,99% tak, chociażby dlatego, że nie ma opcji kupna, i jest tekst:

OBS is completely free! Not a dime! There are no subscriptions or licenses, no payments at all. OBS is available to everyone, with source code publicly available on github for anyone to help contribute.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Camtasie sobie trochę liczą a aż takiego softu mi nie trzeba.

@INOMan a jest jakiś plugin do tego softu żeby była taka poświata przy kliknięciu myszką jak w Screencast-O-Matic bo mi się nie udało znaleźć?

@blake, a wiesz może jak rozbudowane ustawienia ma ten soft w wersji PRO?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilrverT Jak masz Windows 7, to wystarczy, że wpiszesz w "wyszukaj progrmy i pliki" psr.exe i pojawi się wbudowany rejestrator problemów, który spokojnie możesz wykorzystać do nagrywania filmików - darmowy :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INOMan a jest jakiś plugin do tego softu żeby była taka poświata przy kliknięciu myszką jak w Screencast-O-Matic bo mi się nie udało znaleźć?

Nie wiem, ale wiem, że możesz później na wygenerowanym pliku/filmie robić różne efekty przy pomocy

programów do obróbki video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności