Skocz do zawartości

linki przy pomocy mod_rewrite - na co zamieniac spacje?


Inga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W pozycjonowanie ze mnie wielka lama, przyznaje sie bez bicia :). Popatrzylam po roznych serwisach i tak sie zastanawiam, na jaki znak zamieniac spacje w linkach? W chwili obecnej w serwisie, ktorym sie opiekuje jest _ np katalog_stron. Na innych stronach widzialam jeszcze - i + .

Czy ogolnie linki na zasadzie www.domena.pl/jakis_tekst_ze_slowami_kluczowymi.html zwieksza szanse na wysoka pozycje w wyszukiwarkach?

bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Inga

Należy dwa razy pomyśleć, nim zacznie się programować, aby nie trzeba było dwa razy programować, nim zacznie się myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwieksza ale lepsze w/g mnie jest rozdzielenie myślnikiem słow

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na forum był.

Bylabym wdzieczna za link - mnie nie udalo sie znalezc...

Inga

Należy dwa razy pomyśleć, nim zacznie się programować, aby nie trzeba było dwa razy programować, nim zacznie się myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest uzyć myślnika. Na potwierdzenie przesyłam link do fragmentu z bloga pracownika googla.

https://www.mattcutts.com/blog/page/4/

(temat jest na środku strony, nawet nieco wyróżniony)

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za pomoc i linki :)

Pozdrawiam

Inga

Należy dwa razy pomyśleć, nim zacznie się programować, aby nie trzeba było dwa razy programować, nim zacznie się myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności