Skocz do zawartości

Strona skacze w wynikach przez allegro


SS_user

Rekomendowane odpowiedzi

@cyber a gdzie tu hejt? upominając @zgredzia sam hejtujesz - nie wiedząc np. że pilnuje porządku na forum odpoczywając nad morzem, korzystając z pożyczanego tableta.. człowieczku, ogarnij się i nie spinaj tak pośladów bo Ci żyłka pęknie..

co do tematu, to powtórzę, bo widzę u niektórych trudność czytania za zrozumieniem.. frazy są z (_!_) wyjęte i nie przynoszą ruchu a do tego linkowane w kaszaniasty sposób - identycznie robi wyżej wspomniana "agencja seło".. a że przedrostek nicka jakoś idealnie pasuje..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) heh w ogóle to teraz każdy, kto doda w nicku ss, będzie napiętnowany? @mcmagik daj szansę, chłopak się uczy, pytanie czy wyciągnie wnioski z tego tematu.

Co do pouczania moderatorów ;) dobrze, że na Maxa nie trafił.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altaica w pierwszym poście tak mi się skojarzyło i pół żartem, pół serio podzieliłem się skojarzeniem ;)

ubierałem odpowiedź w międzywierszowy żart i zostałem przez jakiegoś "żółtodzioba" opluty.. ;)

nie będę napiętnował wszystkich z dwiema 'eskami'.. choć przyznasz, że ani historycznie ani "seło" się te literki dobrze nie kojarzą..

[edyta] co do Zrgeda, to myślę, że on teraz trzeźwieje gdzieś na plaży i jeszcze nie miał szans przeczytać ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej sks ;P

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fraza: najlepsze konstrukcje stalowe

patrzyłeś kto tego szuka?

Edycja: dobra odpowiem: nikt proponowałbym optymalizowanie się pod wersje bez przymiotnika :P

A którego przymiotnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reagując na zgłoszenia innych użytkowników, cyber ma 2 dni wolnego na razie...

yh i o tym, mówiłem ;)

@okazwłoka pierwszego i drugiego ;) w ogóle pozycjonujmy się bez żadnych dodatkowych słów, ino główne słowo ;) to by było ciekawe

@ss ;) i tak będziesz piętnowany, kogokolwiek z nas nie zapytasz, z czym kojarzy mu się skrót ss odpowiedź będzie jednoznaczna, może lepiej zmienić nicka na smart_user?

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności