Skocz do zawartości

Czy są strony z darmowymi doładowaniami?


libra

Rekomendowane odpowiedzi

@rokko, mam w firmie 3 specyficzne komórki - każda z tych komórek rejestrowana była kiedyś na inną osobę ze spółki, każda z osób mieszka w innej miejscowości.

Jakiś tydzień, dwa temu rozdzwoniły się wszystkie telefony z zaproszeniem na pokaz garnków z gwarantowaną nagrodą - pokazy odbywały się w miejscowości, w której w/w osoby mieszkają.. dziwny zbieg okoliczności? nie.. handel numerami..

więc to są te bajki, w które wierzy Szlaf..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnki, masaże, pokazy, darmowe maszynki (tylko trzeba zapłacić za przesyłkę z USA ;)

Darmowe doładowania hehehe kto w to wierzy?

Ps. Pewnie, że numery telefonów (nie tylko komórek ale również stacjonarnych) to gorący towar, mało są jeszcze podzielone względem wieku abonamenta, mają wiele informacji na jego temat ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rokko, mam w firmie 3 specyficzne komórki - każda z tych komórek rejestrowana była kiedyś na inną osobę ze spółki, każda z osób mieszka w innej miejscowości.

Jakiś tydzień, dwa temu rozdzwoniły się wszystkie telefony z zaproszeniem na pokaz garnków z gwarantowaną nagrodą - pokazy odbywały się w miejscowości, w której w/w osoby mieszkają.. dziwny zbieg okoliczności? nie.. handel numerami..

więc to są te bajki, w które wierzy Szlaf..

Pewnie, że handlują numerami. Wyjątkowo miałem w domu 3 komórki firmowe zarejestrowane u jednego operatora. Zadzwonił gość z super, hiper ofertą. Oczywiście zostałem wylosowany :-)

Dzwoniąc na drugą, stwierdził, że mam wyjątkowe szczęście.

Przy trzeciej rzucił coś, że chyba jestem wszędzie i dał sobie spokój :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

Mój znajomy podał numer telefonu na kartę w celu zasilenia konta...hehe....a stało się na odwrót... oczywiście zasilenia nie otrzymał, a po pewnym czasie zaczęły mu znikać pieniądze... 5 zł tyg. (małe kwoty)... zanim się zareagował na sytuacje, minęły ze 4 miesiące... ot takie darmowe doładowania ;)

Abonament bez limitów i nie ma co się martwić o pierdoły. Fakturka przychodzi raz w miesiącu, płacę i problem z głowy. ;)

P.S. To, że free doładowania to dobry sposób na wyłudzenie numeru w celu marketingowym - wiadomo od dawna. Jednak dziwi mnie to, że osoby z PiO nabierają się jeszcze na takie "darmowe doładowania". :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności