Skocz do zawartości

ZakoPane


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami nie ma jak to spontaniczne decyzje o wyjeździe - takie dają najwięcej frajdy :D

Ale nastręczają też kłopotów.. moje sprawdzone a nawet zaprzyjaźnione miejscówki w Zakopcu nie mają wolnych miejsc w terminie, który sobie wymyśliłem :/

Kto może polecić jakąś sprawdzoną miejscówkę? Podstawowe wymagania są niewielkie: czysto, łazienka + wifi w pokoju - może nie być TV :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ja byłem tutaj https://www.tatrapark.pl/index.html natomiast nie wiem jak z wifi :) bo korzystam z netu w komórce, ale musiałbyś przedzwonić i się dopytać.

/edit "Stara polana" reszty nie znam

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altaica, podziękował, dopytam ;)

@okazwłoka po górach się chodzi, nie jeździ samochodem :P muszę obadać jak daleko do busów i wyjść na szlaki z Twojej miejscówki ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przystanku busa jest 20 metrów (wąska, stroma droga), ładne widoki.

Byliśmy z żoną w styczniu, bardzo fajna obsługa, dobre śniadanka i czysto. Wieczorem można sobie pograć w bilard, lotki. Ogólnie pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jadę chodzić i biegać po górach a nie tuczyć tyłek w hotelu ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, można zamknąć - nocleg znaleziony :) Uruchomiłem znajomości i więcej sił na poszukiwania ;)

Nocleg znaleziony "u sąsiadki" - ośrodek wystartował na ten sezon, nie ma strony www (zrobię deal'a :P) więc muszę zaufać opinii osoby, która po sąsiedzku ręczy za nowy ośrodek :) będę niczym królik doświadczalny.. a może znajdę kolejną, ciekawą miejscówkę.. ;)

W przyszłym tyg. bujam się po Tatrach - jakby ktoś miał chęć na SEO wędrówki niech da znać :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tyg. bujam się po Tatrach.

No to daj znać czy pobyt Ci pasował i podziel się opiniami i namiarami. Ostatnio w Zakopcu byłem jakieś 3 lata temu we wrześniu, pochodziłem troszkę po górkach. Miejscówkę miałem fajną dość daleko od centrum, z pięknym widokiem ale musiałbym poszukać namiaru więc jeśli już zarezerwowałeś to nie ma o czym mówić.

Udanego wypoczynku, nie zapomnij popsuć komórkę i net ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin24 ja jak wychodzę na szlak to "stolnica" obraca się na drugi bok :P i do tego te najpopularniejsze szlaki omijam w miarę możliwości z daleka ;)

@Nikoś, nawet nie wiem czy będzie tam wifi :D a do centrum 2.5km więc na luzaczku i w ciszy ;) daj na priva swoją miejscówkę - dobrych miejsc nigdy dosyć ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... daj na priva swoją miejscówkę ...

Muszę wrócić do Wrocławia, obecnie jestem od dwóch tygodni w sumie nie bardzo wiem gdzie :D Jakieś okolice Niepołomic i Wieliczki. Odległość do centrum Zakopanego miałem podobną ale warto było- piękny widok na Gubałówkę i górki. Te wieczory z pięknym widokiem na balkonie :) Potem szwagier tam pojechał i też było O.K.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności