Skocz do zawartości

ZakoPane


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi


gdzie moge znaleźć naprawde dobre warunki pokojowe chętnie sprawdze.

Polecam Rysy. Zarezerwuj poprzez np. HRS będzie taniej.

https://www.hotelrysy.pl/index.php/PL/

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakieś 10 lat wykonywałem usługi dla hoteli (4 do 5 gwiazdek). Od około 8 lat jeżdżę po PL, naturalnie nocuję głównie w hotelach. Myślę, że każdy nocleg za osobę powyżej 200 zł/doba to duże przegięcie. Ale naturalnie co kto lubi. Może jest coś extra ;) w zestawie to warto ;)

Szlaf, spałeś w tym polecanym Hotelu?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ja myślę, że "szczytowania" w tej cenie nie zaznał :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie miałeś odpowiednie szkolenie w cenie... Co za ulga. Jak się szkoliłem w takim droższym hotelu (np. Plaza Wroc) to wanne wziąłem razem z panną za ocean. Tak przyjemnie bujało.

Ale wtedy mogłem więcej wypić bo z 14 lat wstecz było ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności