Skocz do zawartości

Fundusze Europejskie – jak dostać dotacje?


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam sporo doświadczenia jeśli chodz o dotacje i powiem Ci jedno - umiesz liczyć, licz na siebie...

Nigdy na nic się nie załapałem bo jak zakładałe firmę to w maju skończyła się kasa i pani kazała przyjść w następnym roku, później mieszkałem nie tu gdzie trzeba, byłem za biedny, za bogaty, itp. itd. Niech sobie wsadzą tą kasę w d***:D

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie już funduszy w przyszłych latach na prowadzenie własnej DG, lecz nisko oprocentowane kredyty

https://www.biznes.newseria.pl/news/resort_pracy_walke_z,p806717846

W tamtym roku już o tym mówili, pisano również tutaj więc czas najwyższy zapomnieć o kasie z UE, dziwne iż sam autor nie czyta, nie szuka, nie interesuje się

Niestety wiek 31 nie upoważnia w urzędzie pracy do niczego (szkolenia do 25-makx 3 lat, potem powyżej 50tki lub 55 ciu lat)

Jedyne co ci zaproponują to staż za 6..ileś tam złotych, no i pamiętaj, teraz jest podział na bezrobotnych ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle z tymi funduszami jak tu nie niektórzy piszą, powiem nawet że będzie ich więcej i jak ktoś chce to może wziąć:) Teraz jest ich dużo mniej, ale to tak na prawdę tylko do końca roku, od stycznia ruszy dużo nowych działań. Np. na działalność w internecie będzie więcej środków niż w poprzednich 7 latach.

Abrigo.com.pl - Biuro rachunkowe dla branży SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powie pani urzedniczka jak jej powiem ze bez dotacji otworzylem portal wielkosci ogolnopolskich, miejscami rowniez obejmujacy google co uk bez pomocy kogokolwiek? Ew dotacja i wypelnianie biurokratyzmu utrudnilo by tylko sprawe. Nie moglbym tez zgodzic sie na gospodarowanie fakturami itd - to zajmuje zbyt duzo czasu i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powie pani urzedniczka

Pewnie powie, że jej to wisi i kolega nie musi się przechwalać ;p

Ewentualnie doda: "Zuch!" :)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up albo doda "to podeślemy kontrolę, aby spojrzeć na to wszystko" ;)

Wracając do tematu, to ja też firmę otwierałem bez żadnych dotacji i pierdół, dla mnie szkoda czasu na czytanie -> pisanie -> bieganie po urzędach, niech sobie w d*pę to wsadzą ;)

Analogicznie jak "becikowe" za 1000zł musiałem się wykazać dlaczego 3 lata temu robiłem coś dla jakieś tam agencji, jaka była umowa itp. ;) / tutaj żona się uparła, że im nie odpuści ;) ja bym ich olał... zmarnowane jakieś 2 dni na same papiery wyszło w okolicach 35 stron a4 ;)

zatem ;) stworzyłem sobie mema ;]

07c3981274_fundusze_unijne.jpg

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak się do tego zabrać, żeby ugrać jak najwięcej. Gdzie się udać, z kim rozmawiać?

obskocz kilka agencji pomagających w otrzymywaniu dotacji. Mają bardzo dobrze obeznany rynek lokalny i często znajomości .Wybieraj te które zajmują się wszystkim od a-z i płacisz tylko po otrzymaniu dotacji.Zaoszczędzisz kupę czasu i nerwów i dasz innym zarobić kilka stówek ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności