Skocz do zawartości

Czy to jest SPAM?


feniks2003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przegladałem stronę pewnej firmy i natrafiłem na coś takiego:

w CSS

#info {position: absolute; left: 30px; top: 30px;  visibility: hide; visibility: hidden; }

a w index php poiędzy <div id="info">...</div> jest ogromny tekst ze słowami kluczowymi, gdzieś na 30 linijek kodu. Za to jak się odpali strone to widać tylko obrazek firmy, a po kliknięciu w nieo przechodzi się do głównej strony.

Mi się wydaje że to jest "lekko" nieuczciwe, ale chciałbym podpytać fachowców.

Z góry dzięki za poświęcony czas i za jakąś odpowiedź.

Fen

/edyta

jeszcze żeby tego było mało to w div jest H1 !

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jest głupi i bezsensowny SPAM. Odradzam korzystać z usług takiej "profesjonalnej" firmy.

Pozdrawiam

Dzięki sir nimek. Zaczynam to zgłaszczać do wyszukiwarek, prawie w każdej są na pierwszym miejscu :angry:

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chesz "dokopać konkurencji" :soczek:))

Ta praktyka jest pierwszej wody spamem.. ale zgłaszanie tego do wyszukiwarek będzie w niewielu przypadkach skuteczne ..

Równolegle do "zgłaszania" (albo jeszcze lepiej zamiast) zacznij pozycjonować swoją stronę aby wybić się do góry, a nie walcz jak lew aby innych pozycje osłabić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równolegle do "zgłaszania" (albo jeszcze lepiej zamiast) zacznij pozycjonować swoją stronę aby wybić się do góry, a nie walcz jak lew aby innych pozycje osłabić ..

Eeeeeee... Przecież to najlepsza technika pozycjonowania oczywiście tajna ;) tak zwane kapozycjnowanie.

Po co te cale stawianie linkow, optymalizacja kodu, statystyki, dobieranie słów, arkusze itd. Jesteś na 300 miejscu wysyłasz 300maili, wykonujesz 50 telefonów i już za kilka dni strona pnie sie w gore :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edytowane-Erbit]

Nie cytuj bez potrzeby

No widzisz akurat ta witryna jest w każdej wyszukiwarce na czołowych pozycjach. Ja sobie pozycjonuje strone spokojnie, ale jej się nie da przeskoczyć. Sprawdzałem tylko pierwszą ich stronę, a dalej pewnie nie jest lepiej.

A z drugiej strony jesli takie "firmy" będą istnieć to mniej ofert dla Was :soczek:

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze w Google może i jest łatwo przeskoczyć, ale w Onet, Wp? Chyba nieco trudniej. Zresztą po to są formularze do zgłaszania spamu, żeby to zgłaszać. A jak się nie będzie zgłaszać to coraz wiecej będzie pozycjonerów za 9,99 :soczek:

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir nimek, moze jest g_wno warty, ale jak widac, skuteczny.

W takim wypadku niemialbym oporow przed "donoszeniem". Oczywiscie pozycjonowac swoja strone nalezy nadal.

Wydaje mi sie, ze ci z was, ktorzy bronia spamujacej strony, sami stosuja takie praktyki i stad wysmiewanie spam raportow.

mw.org.pl

zwoliludu.gif

Potrzebne ci są jakieś gadżety reklamowe, np. czapeczki lub t-shirty?

Prwie dwóletni katalog SEO, moderowany niemal codziennie.

Jeśli grasz w OGame zobacz na strone naszego sojuszu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazeon - Ja nie stosuje jak to określiłeś "Tego rodzaju spamu" i wszyscy tu na forum co mają nieco wiedzy o seo też go nie stosują.

Dlaczego? Bo jest mało skuteczny w porównaniu do siły BL. Więc nie warto. Zgoda, że w Onecie można coś nim zdziałać, ale to się nie opłaca ze względu na ryzyko obniżenia pozycji w G. Ja osobiście pod tym względem mam czyste sumienie. I wiem, że BL w Onet i WP tez ładnie można pozycję podbijać.

Wyśmiewanie spamreport to nie obrona spamu tylko samo życie, żeby Google Onet czy WP ruszylo tyłek w sprawie spamu to mjusisz 10 maili dziennie wysyłać bo inaczej lipa - brak reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewanie spamreport to nie obrona spamu tylko samo życie, żeby Google Onet czy WP ruszylo tyłek w sprawie spamu to mjusisz 10 maili dziennie wysyłać bo inaczej lipa - brak reakcji.

Zgadza się.

Zgłoś oczywiście spam raport, nie zaszkodzi, ale licz na siebie i na swoje umiejętności i więcej czasu przeznacz na pozycjonowanie swojej strony, a nie walke z wiatrakami.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edytowane-Erbit]

Nie cytuj bez potrzeby

Tak zrobiłem właśnie. Nie myślcie sobie że zaczynam pozycjonowanie od znalezienia haczyków na konkurencję. Moja witryna jest w każdej wyszukiwarce w pierwszej dziesiątce.

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności