Skocz do zawartości

Czy to jest SPAM?


feniks2003

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast jęczeć o spamie i gadać bzdury o niemożności przeskoczenia zabierz sie za swoją robotę a jak ją zaczniesz wykonywać z sensem i systematycznie to przeskoczysz wszystko i gwarantuje Ci że takie sztuczki w porównaniu z optymalizacją i linkamo g***o dają a już na pewno nie "znaczącą" przewagę.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jęczeć o spamie i gadać bzdury o niemożności przeskoczenia zabierz sie za swoją robotę a jak ją zaczniesz wykonywać z sensem i systematycznie to przeskoczysz wszystko i gwarantuje Ci że takie sztuczki w porównaniu z optymalizacją i linkamo g***o dają a już na pewno nie "znaczącą" przewagę.

Ale chyba Ci się coś pomyliło. Kto tu jęczy? Widzę straszne oburzenie że ktoś śmie przeglądać kody źródłowe stron konkurencji. Jeszcze niedawno strasznie się żaliliście że pozycjonerzy z allegro za 9,99zł psują Wam rynek, a tak naprawdę nic nie robicie by ich wyeliminować. No chyba że każdy wysyła raporty po cichutku :)

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje "oburzenie" spowodowane jest delikatnie rzecz ujmując takimi właśnie narzekaniami.

Jeszcze niedawno strasznie się żaliliście że pozycjonerzy z allegro za 9,99zł psują Wam rynek, a tak naprawdę nic nie robicie by ich wyeliminować

chyba czegoś nie rozumiesz allegro to akurat żadna konkurencja , pokaż mi kogoś z allegro w nawet top 10-20 na trudne frazy i na 5-10 fraz....

No chyba że każdy wysyła raporty po cichutku

to akurat g****o daje i najlepszą metodą jest po prostu skuteczne pozycjonowanie .

I skończmy temat narzekań :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni to ile dziś każdy z nas wysłał raporcików?

Kolego, sąsiada też tak zgłosisz do US jak będziesz mieć wątpliwości skąd ma kase na nowego merca? Albo babcie na targu klepiącą bez kasy fiskalnej? A dzwonisz na policję jak widzisz że kolega jedzie bez zapiętych pasów? We wszystkim trzeba mieć umiar, w kapowaniu też.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni to ile dziś każdy z nas wysłał raporcików?

Kolego, sąsiada też tak zgłosisz do US jak będziesz mieć wątpliwości skąd ma kase na nowego merca? Albo babcie na targu klepiącą bez kasy fiskalnej? A dzwonisz na policję jak widzisz że kolega jedzie bez zapiętych pasów? We wszystkim trzeba mieć umiar, w kapowaniu też.

Ciekawe czy tak samo będziesz świergotał, jak będziesz miał klienta na pierwszą trojkę w wyszukiwarce, a tam będa same witryny spamujące. Wtedy powiesz: "nie umim" i tyle.

Nie chodzi tu o kapowanie, ale o uczciwe zarabianie pieniędzy. Zresztą linki do wysłania raportów wziąłem z tego forum. Więc skoro uważasz że to złe, to szybciutko pobiegnij i zablokuj te tematy w ktorych znalazłem.

W pisaniu głupot też trzeba mieć umiar.

Pozdrawiam

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgłaszaj sobie, po co wogóle się wypowiadam w tym temacie.

Sir Nimek dzięki za PW, mogłem Ciebie posłuchać ;-)

PS.

Pokaż mi trzy pierwsze strony na jakąkolwiek frazę, której nie można zabić linkami.

W pisaniu głupot też trzeba mieć umiar.

Z tym się akurat zgadzam.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zgadzam się z tobą ze można przeskoczyć. To wytłumacz mi skoro takie spamowanie nic nie daje, a strona jest na 1 miejscu w Google to czemu ten koleś tak ryzyguje?

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google powinno byc priorytetem dla każdego sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks koleś ryzykuje robiąc spam na stronie, bo wydaje mu się że zna się na seo i wydaje mu się, że jak usunie spam to mu pozycję polecą.

Zakłdam też, że skoro ma zaspamowaną sekcję body to metatagi też więc lamer a nie pozycjoner.

Skoro jest w top1 znaczy że fraza nie trudna więc zakasaj rękawy 1000 katalogów przed Tobą :).

A widzisz franek. Czasem warto mnie posłuchać :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności