Skocz do zawartości

3 min. wyeliminowały Legię z LM


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten kto pisze, że kara powinna być tylko finansowa niech przeczyta przepisy

Ta kobita nie jest całkowicie winna, bo wszyscy wiedzieli, że zawodnik nie mógł grać, a pomimo to zadziałała polska fantazja podczas podniety z wygranej i wszyscy zapomnieli

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie przepis, który mówi, że licznik "meczów zawieszenia" bije tylko wtedy, kiedy zawodnik jest włączony do szerokiej kadry zespołu na dany mecz... Skoro nie może grać to po co go włączać do kadry, spośród której wybiera się jedenastkę wybiegającą na boisko?

Potrzebujesz teksty na stronę, bloga czy do sklepu online? Sprawdź moje portfolio na pawelgibek.pl. Specjalizuję się w tematyce motoryzacji i zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto pisze, że kara powinna być tylko finansowa niech przeczyta przepisy

Ta kobita nie jest całkowicie winna, bo wszyscy wiedzieli, że zawodnik nie mógł grać, a pomimo to zadziałała polska fantazja podczas podniety z wygranej i wszyscy zapomnieli

Przecież to co piszesz to nieprawda. Wszystkim się wydawało, że grać już może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wiadomość zepsuła humor na cały dzień i to nie dlatego że jestem wielkim kibicem Legii, tylko dlatego że pokazała, ze nie ważne jak się starasz, to i tak zielony stolik rządzi, łapanie na typowy kruczek prawny. Szkoda to były najlepsze wyniki Polskiej drużyny od kilkudziesięciu lat. mam nadzieję że wzbudzi to złość sportową w drużynie i dojdą daleko, a Celtik dostanie podobnego łupnia jak od Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak zielony stolik rządzi, łapanie na typowy kruczek prawny.

z tym łapaniem na kruczek przesadziłeś jeśli ktoś w firmie ( bo klub piłkarski to firmą) z mionowym budżetem nie potrafi porwane zliczyć do 3, to znaczy klub jeszcze nie jest gotowy do takich rozgrywek, i nie ważne ile bramek strzelili, piłka nożna już dawno to nie tylko kopanie piłki, to biznes. Kruczkiem prawnym potocznie nazywane zapisy ciężkie do sprecyzowania, zagmatwane w treści i tak dalej. W tym przypadku wszytko proste jak drut, czerwona karta - pauzujesz 3 meczę, koniec kropka. "Łapanie na kruczek" prawny w tym przypadku egzekwowanie prostego zapisu w zasadach.

Prywatnie żal mi Legii i kibiców, bo narobili sporo smaku, mogla by być fajna zabawa jak by awansowali, mieli by więcej kasy również na kupno zawodników, cala Polska liga mogla by dostać potężnego zastrzyku, ale większy żal ma do osoby co nie dopilnowała przestraszenia tak prostego przepisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on pauzował trzy mecze, tylko okazało się że w związku z tym że w 1 meczu ten zawodnik nie był zgłoszony do szerokiej kadry...

Takie decyzje całkowicie wypaczają sport, co innego gdyby był remis i ten zawodnik wbił zwycięskiego gola. Kara absolutnie nie jest adekwatna do winy i pokazuje jak ten sport jest zależny od"znajomości",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego gdyby był remis i ten zawodnik wbił zwycięskiego gola

Jesteś ekspertem od piłki nożnej? Bo ja nie, ale wszyscy eksperci ( nie z zielonych stołków) mówią że innej decyzji nie mogło być i już po ujawnieniu faktu było wiadomo jaka bedzie kara. Nie można przypisy traktować "co innego....", chyba przepis jest "zero jedynkowy i niema mowy o "co innego....". Zgodnie z przepisami nie mógł grac. Legia sama zaakceptowała te przypisy. Musi być ktoś w klubie kto pilnuje takich rzeczy, to nie drużyna podwórkowa. Bardzo przykra sytuacja ale sami sobie winni, jeszcze bardziej przykra bo grali na tym etapie dobrze i byli lepsi. Ale puchary wygrywają zazwyczaj nie lepsi a stabilniejsi, lepiej przygotowani fizycznie, psychologicznie, również logistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam regulaminu tych rozgrywek więc ciężko się wypowiedzieć czy UEFA mogła podjąć inną decyzję czy nie. Jedno dla mnie nie ulega wątpliwości, że taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Winę za to ponoszą bezpośrednio pani Ostrowska - bo to ona miała obowiązek tego pilnować a pośrednio prezes Leśnodorski, promując na odpowiedzialne stanowisko osobę, która w życiu się tym nie zajmowała i jak widać nie przejmującej się zbytnio czytaniem regulaminów. Sam fakt tym bardziej dziwi, że kobieta zajmowała się przetargami a więc powinna być przyzwyczajona do formalizmu i poważnego traktowania regulaminów.

Jak nie jestem kibicem tej drużyny tak szkoda mi że znowu nie będzie LM w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie "przewinienie" jest w regulaminie walkower (za dany mecz). Można gdybać, co by było jakby strzelili dwa karne w pierwszym meczu i wygrali 6:1 (moim zdaniem tak czy siak by ich wyrzucili). Nie ma znaczenia, że grał 3 minuty - wystarczyło, że był na ławce. Osoba odpowiedzialna za takie rzeczy powinna obudzona w nocy cytować w 3 językach ten regulamin.... Bezpośrednio odpowiedzialna za to jest Ostrowska (notabene jedna z niewielu nie zwolnionych pod odejściu ITI) ale po niej jest jeszcze Dominik Ebebenge i Mazurek. Więc cały sztab sportowy jest do wyebania. Kibice którzy lecieli z drużyną do Edynburga mówią, że Bereszyński jeszcze w samolocie pytał czy na pewno może grać i D.Ebebenge potwierdził....

Wiadomo, że wina Legii jest niepodwarzalna ale nie ukrywajmy ta decyzja to zabijanie piękna piłki nożnej. Rozjechali ich 6:1 - ostatni raz taki football grała chyba Wisła z Frankowskim i Żurawskim. Z drugiej strony nie wierze, że Celtic nie maczał w tym palców wystarczyło, że powiedzieli UEFAie że jak podejmą inną decyzję to spotkają się w Lozannie. Gra toczy się o grube $, niedługo w ogóle kibiców nie będą potrzebowali.

Wielka szkoda wydawało się, że tworzy się fajna ekipa zarówno zarządzająca jak i piłkarska. Mam nadzieję, że nie odpuszczą.

Against modern football

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności