Skocz do zawartości

Skynet coraz bliżej


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty, na prowizji jesteś?

Przeczytaj cały artykuł

dołączając do Prenumeratorów cyfrowej Wyborczej Wypróbuj teraz za 0,99 zł za miesiąc

:)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info jak podałem pokazało się gdy czytałem artykuł na Samsungu. Nie o to jednak chodzi, stałem się obojętny na techniczne nowinki. Niech zrobią sztucznego człowieka, no i co? Z wszystkich stron bije tak dużo rozkrzyczanych informacji komunikowanych przez całe mnóstwo gadżetów, że raczej staram się przed nimi ukrywać, niż szukać ich. Nie "jarają" mnie ani trochę.

Może to brak urlopu a może starość? A może nie tylko ja tak mam? Idę dokończyć "Amadeusza", tymczasem.

e: się wyrazy złączyły, musiałem je rozdzielać...

e2: Wczoraj w TVP Kultura puścili film (Amadeusz) w wersji reżyserskiej. Różni on się tym od kinowej, że pokazali cycki Pani Mozartowej. Taki reżyser to ma życie, co? Przy takich cycach wynalazek IBM to mały pikuś.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności