Skocz do zawartości

Jakiś nowy update


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Kryzys pany. Jak już nawet jego siostra rady nie daje...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kojot to się boi bo naciągną ludzi po raz kolejny na swoje dodawarki które już nie działają i nie są aktualizowane... IT robi kolejne testy za setki tysięcy więc niema czasu na pisanie na forum, a jego siostra to jakość pociśnie PP i będzie na swoim... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćcie do tematu bo wam żyłka poleci :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Archeolog

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Nie odgrzebuje wątku z przed 5 lat jak co niektórzy.

Ten praktycznie świeży bo od tamtego momentu nic specjalnego się nie wydarzyło :)

Ale na temat panowie, na temat!



to czyta jak w dym

W nowozałożony też byś szedł jak w dym :P Daje sobie palca uciąć, dlatego zrobiłem jak zrobiłem :) bez BANA mi tu bo dziś widzę lecą

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku tygodnia raczej nie w stylu googla robić zamieszanie w serpach, więc pewnie pojedynczy przypadek, albo grubsza przypadłość jeżeli linkowałeś wszystko w podobny sposób i to coś poleciało.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek robi błąd poznawczy tego typu, że zawsze szuka argumentów potwierdzających jego tezę, a powinien też szukać kontr argumentów

sprawdzając mozcast swoim mniemaniu potwierdziłeś tezę, że były ruchy, teraz poszukaj, że nie było :)

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności