Skocz do zawartości

[Wykonam] Copywriting - Teksty Na Strony Firmowe, Profesjonalne Artykuły, Opisy Produktów Do Sklepów Internetowych, Prowadzenie Blogów


copywriteplace

Rekomendowane odpowiedzi

Podwalinami praktyki jest teoria i dlatego z wykształcenia jestem polonistką. Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywałam pracując w lokalnych mediach. Aktualnie pracuję jako freelancer i każdego dnia rozwijam swoją pasję do słowa pisanego. Copywriting to mój zawód, nie zajęcie po godzinach.



W czym mogę Tobie pomóc?


Jeżeli prowadzisz firmę, to doskonale wiesz, jak ważny jest kontakt z klientami i świeża, zachęcająca do pozostania na stronie treść. Oferuję przede wszystkim wysokiej jakości teksty – napisane ciekawym językiem i poprawne. Zaufaj mi, doskonale wiem, co robię! Pracowałam między innymi dla takich marek, jak: BlackRedWhite czy Styl.pl. Współpracuję też z agencjami marketingowymi.



Co mogę zaoferować? Na co dzień zajmuję się pisaniem rozmaitych tekstów, wśród których wymienić mogę:


- artykuły tematyczne (zwłaszcza z zakresu prawa, budownictwa oraz finansów),


- teksty na strony firmowe (do różnych zakładek),


- oferty handlowe,


- opisy produktów do sklepów internetowych (dotychczas tworzyłam między innymi opisy dla sklepów z armaturą łazienkową, kosmetykami, wyposażeniem wnętrz, zabawkami, pompami, kamerami, meblami i narzędziami ogrodniczymi czy gadżetami reklamowymi - jeżeli potrzebujesz opisów z branży, w której działasz, mogę przygotować nieodpłatnie próbny tekst - dzięki temu możemy też ustalić, na czym najbardziej Tobie zależy),


- teksty na blogi (również prowadzenie blogów na różnych platformach),


- opisy do katalogów,


- teksty SEO (precle, teksty zapleczowe).


Prowadzę również blogi firmowe – aktualnie między innymi blogi tematyczne związane z wyposażeniem domu, rynkiem mieszkaniowym, meblami ogrodowymi czy technikami poszukiwania pracy.



Przykładowe realizacje – www.copywriterka.pl



Nie jestem laikiem – wiem, w jaki sposób pisać, aby przyciągnąć uwagę klienta. Nie piszę za 1 zł - mój cennik jest jednak rozsądny i dopasowany do jakości, jaką oferuję. Jestem też otwarta na negocjowanie stawek przy dłużej współpracy. Rozliczenie wyłącznie w oparciu o umowę o dzieło.




Jeżeli potrzebujesz wyceny lub jesteś zdecydowany na współpracę, zapraszam do kontaktu: kontakt@copywriterka.pl. Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności