Skocz do zawartości

FachGroup - kolejni naciągacze!


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Ewy.

Chyba Pani Ani ale mogę się mylić ;)

2.Zacznę od naszej wiadomości mailowej:

"W załączniku przesyłam wytyczne dotyczące naszej dalszej współpracy"-

NASZA DALSZA WSPÓŁPRACA polega na tym iż my dodajemy do naszej bazy firmy, które widnieją na niej około miesiąca za darmo- po miesiącu chcemy nawiązać stałą współpracę, także tą telefoniczną I TU wysyłamy maila o przedłużenie widnienia na naszej bazie

tak z ciekawości do Panii Ani - czy jak zrobię Wam jeden kalendarzyk za free a po miesiącu wyślę fakturę na 1000 kalendarzyków z dopiskiem o "naszej dalszej współpracy" nie będzie mnie Pani brać za naciągacza skoro pierwszego kalendarzyka też Pani nie zamawiała ?

TĘPIĆ NACIĄGACZY ! :) NIECH ŻYJE NIENAWIŚĆ I AGRESJA !

jak by co to domena fochgroup . pl dostępna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tępić naciągaczy!!!!!!!

To dzięki takim (tu wstawić dowolny wulgarny epitet) , opinia przedsiębiorców o branży marketingu internetowego jest taka zła, że mailing kojarzony jest automatycznie z próbą oszustwa , lub wyłudzenia pieniędzy.

TĘPIĆ NACIĄGACZY ! :) NIECH ŻYJE NIENAWIŚĆ I AGRESJA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PS.2 ;) bo to chyba było do mnie.

Jak zauważycie... za chwilę zapewne - jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji i skoro ktoś z forumowiczów pisze, że generalnie w dużym skrócie to spam, już pal licho tą fakturę, czy tam "dokument" to ja mu wierzę. Nie muszę oglądać oferty, dodaje do filtru na serwerze i tyle.

To, że w godzinach normalnej ciężkiej pracy, nie siedzimy przy taśmie ;) i nie segregujemy śmieci zawdzięczamy temu, że ślepo nie wierzymy w każdy super hiper mail z ofertą.

I owszem również próbujemy coś tam osiągnąć wysyłając mail, ale nigdy żaden mój mail nie rozpoczynał się od współpracy... dalszej współpracy i żaden mój mail nigdy nie zawierał żadnego elementu, który trzeba zapłacić by dalej coś tam kontynuować, więc wybaczcie Państwo, ale no nie spłaszczajmy się do jednego poziomu ;) u mnie to raczej są pytania, gdzie zdefiniowane jest wszystko, co robię, jak robię i po co, co daje to mnie i co może dać to firmie, której to proponuje.

Może @Paq ma odmienne zdanie :]

/edit

Bo głupio wyszło, żadna praca nie hańbi, chodziło o użycie słowa "ciężkiej pracy" przez użytkownika @kochyn

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- oraz PROFORMA z informacji której można skorzystać, tzn. widnieje na niej nr konta i inne dane do przelewu jeśli ktoś się zdecyduje na współpracę. ZAZNACZĘ czego pan @Nikonem nie zrobił iż na naszej PROFORMIE widnieje informacja:

Niniejszy dokument nie jest fakturą w rozumieniu Ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 nr 54 poz. 535), a jedynie ofertą handlową.

Proponuję zapoznać się z nowelizacją ustawy z tego roku co wesżło od 1 stycznia 2014

Przykład tutaj: https://www.money.pl/sekcja/zmiany-w-vat-2014/zmiany;w;vat;2014;proforma;moze;zostac;potraktowana;jak;zwykla;faktura,224,0,1497312.html

PROFORMA może być uznana za fakture VAT. W tym przypadku po dyskusji wnosze, że jest to faktura VAT więc ma Pani obowiązek odprowadzić VAT. Taka kara do 50 tysi zł może zabloeć, no i postępowanie karno-skarbowe ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do godzin pracy i pisania w godzinach 10-12, a skąd Pani wie, że on nie zaczyna roboty np. od 13 do 21? Internet + własna firma czas nieregulowany godzinowo, a może też jest akurat na wakacjach i sobie odpoczywa luźno akurat czytając z rana forum?

A co do faktury, trochę inny przykład ja np. nie doczytałem raz regulaminu ( a dodawałem akurat do 200 katalogów firmowych) po czym po 5 dniach przyszła mi faktura na 900zł, jak ktoś robi to na dużą skalę, to faktycznie może pomyśleć że kiedyś gdzieś się dodał i "współpracował" tym samym z jakąs firmą... zresztą ludzie są tak roztargnieni, że potem czyta się o nie takich przekrętach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zresztą ludzie są tak roztargnieni, że potem czyta się o nie takich przekrętach ...

i właśnie na tym IMHO miała bazować ta "usługa"... żenujące ale jakże prawdziwe..

@Zgredzik, pisałem o tym w moim poście ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, cwaniaczki dość regularnie są tutaj tępione ale zwrócisz takiemu czy takiej uwagę, że nieuczciwie postępuje to szuja jeszcze będzie Cię straszyć. Niestety, jak pokazał temat SS dużo ludzi daje się nieświadomie czy naiwnie nabrać. Cierpi na tym wizerunek całej branży w której działają również uczciwi przedsiębiorcy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chore prawo === chore państwo. Stawiam dolary przeciwko kasztanom, że takich np. H. będzie coraz więcej i dojdzie to tego, że ludzie będą korzystać tylko z FB, bo na inne strony będą bali się nawet wejść :)

Sam zauważyłem, że coraz częściej ludzie 3x pytają czy dana usługa (np. dodanie ogłoszenia) jest faktycznie darmowa i pod pojęciem darmowa nie kryje się jakiś wałek.

Myślę, że dużo by zmieniła zmiana ustawy i np. ograniczenie zawierania umów "na klika". Chcesz coś - najpierw zapłać.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności