Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up oj słabo u Ciebie Herk, słabo.. "cytowany" przez Ciebie rysunek jest receptą na udany dzień, tylko trzeba umieć go przeczytać ;) pomogę Tobie i tym mniej kumatym :D

8:00 podajesz śniadanie do łóżka, po którym babeczka jest tak "rozklejona" samym faktem, że sama doprasza się o poranne bzykanie..

10:00 wspólny spacer, udawanie romantyka, bukiet kwiatów.. po 45 min pannie uginają się kolana.. doprasza się o drugośniadaniowe bzykanie..

12:00 gotujesz szybki obiad.. panna zaskoczona tym faktem rozpływa się po raz trzeci.. wiesz jak jest - przez żołądek do serca :) masz poobiedni seks..

14:00 kino.. obowiązkowo romansidło - choćbyś miał cierpieć.. wracając z kina przeżywasz film jak stonka wykopki.. do tego znowu udajesz romantyka.. bzykanie gwarantowane..

17:00 kolacja.. świece, butelka wina - nie ma mocnej na takie sposoby.. po raz kolejny wciągu dnia.. na stole, bo szkoda czasu na poszukiwanie miejsca..

19:00 wspólna kąpiel, koniecznie pachnąca i ze świecami.. jak wyżej.. każda się na to złapie.. w trakcie i po kąpieli masz gwarancje bzykania..

20:00 pannica po takiej ilości witaminy S w organizmie zasypia jak małe dziecko.. w końcu można napić się piwa i zobaczyć mecz.

Po takim dniu jeszcze przez tydzień będziesz uzyskiwał dodatkowe profity od pannicy ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o suchara ;) co do kina to ja bardzo dobrze wiem ;) byłem na tym kiczu Greyu ;) ja piwa nie piję :P a profitem to ja mam być sam w sobie :P;)

Przedstawiłeś plan jak za nastolatka ale wręcz nieśmiertelny :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ten plan po 30-stce działa jeszcze lepiej ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można jechać na wstecznym w prawo?

Ponieważ prawo nie działa wstecz :)

----

Jaki jest magik kiedy straci magię?

Rozczarowany :)

----

Jak nazywa się lew którego coś boli?

Bulion

-----

Jak nazywa się żona chorego?

Zarażona.

----

Co mówi piłkarz do fryzjera?

Gol.

----

Po co dres idzie do lasu?

Poziomki.

-----

Czym różni się rosyjskie wesele od rosyjskiego pogrzebu?

Na rosyjskim pogrzebie jest o jednego pijanego mniej.

---

No i na koniec klasyka gatunku :)

-----

100 lajków pod tym postem a dodam nowe :P :P ------------------------------------------------------------------------------------------>> vv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej z życia choć raczej czarny humor. Akcja z wczoraj. W Szpitalu pytam sanitariusza co to za oddział:

- Geriatria. Na górę wożę żywych a do piwnicy zwożę martwych.

- Dlaczego tutaj trwa remont pomimo, że są pacjenci?

- Im to nie przeszkadza.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czarny humor, to czarny humor.

Do końca tygodnia jestem listonoszem na zastępstwo. Sytuacja z dzisiaj;

Przynoszę list polecony z energetyki (polecony jest wtedy, gdy ktoś nie zapłacił "zwykłego" rachunku w terminie), zaadresowany na męża, który kilku lat już nie żyje.

Kobieta odbiera list i mówi:

- Znowu nie zapłacił! Od kilu miesięcy nie płaci! Żeby choć raz zapłacił...

Zrobiło się dziwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności