Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w Ciechocinku

"Za dzieciaka" zapytałem z przekąsem ciotkę wracającą właśnie z tego słynnego miejsca, czy wyhaczyła jakiś fajny towar ? Odpowiadziała, nie ... sami narciarze.

Narty ? Ciechocinek ? Oczywiście już wiem o co chodziło. A dla Was zagadka ;)

Na jednej narcie jeździli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anegdota głosi ze car Nikołaj 1 na pytanie inżynierów czy robić szerokość kolei szerzej jak w europie, odpowiedział na h..... szerzej? oni to zrozumieli dosłownie i zrobili na 85mm szerzej :D A tak na serio była to decyzja militarna w razie wojny wróg nie może bez przerzucenia wagonów na nowe wózki zaopatrywać wojsko i puszczać pociągi wojskowe ( takie czołgi na wózkach kolejowych).W czasie podjęcia decyzji toczyła się wojna z Francuzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niesmaczne ale...

U lekarza:


– Proszę pana, potrzebuję jakieś środki antykoncepcyjne dla mojej jedenastoletniej córki.

Lekarz wybałusza oczy.

– Słucham? Pana córka ma 11 lat i jest już aktywna seksualnie?

– W sumie to nie aż tak aktywna. Zwykle tylko leży i płacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności