Skocz do zawartości

Frustracje osobiste


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a mnie wku...wia to że jak była wojna w Jugosławii czy w Rumunii to nic innego w mediach nie było. Jak mamy wojnę między naszymi sąsiadami to cisza jak makiem zasiał - tylko krótkie informacje . Jak Rosja odważyła się najechać na Ukrainę to co ich powstrzyma przed pojechaniem Polski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up my? ;) ludzie, szarzy mali, gnębieni... bo na pewno nie politycy :) politycy się zawiną na zachód, a potem będą laury zbierać, jak to naród walczący wspierali...

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znajdą się te dwa nagie miecze spod Grunwaldu to się im wyśle. Może Rosjanie zlękną się symboliki? Bo naszych pożal się Boże "sił" zbrojnych z pewnością nie (jak również oburzenia naszych "sojuszników") ;)

Wystarczy odrobina "sztucznej" mgły i nasi lotnicy zaczną kosić brzózki.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wku...wia to że jak była wojna w Jugosławii czy w Rumunii to nic innego w mediach nie było. Jak mamy wojnę między naszymi sąsiadami to cisza jak makiem zasiał - tylko krótkie informacje . Jak Rosja odważyła się najechać na Ukrainę to co ich powstrzyma przed pojechaniem Polski ...

Frustrują mnie tez ci wszyscy chłopcy, których kręcą wojenki... To już wolę tych, których kręcą damskie tyłki.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie znieczulenia boję - wszystko robię na żywca :D Kiedyś zemdlałem po znieczuleniu, nie wiem czy to ze strachu, czy jakieś uczulenie - nie znoszę, jak mi wstrzykują jakąś obcą substancję, która powoduje, że coś ze mną jest nie tak (brak czucia) :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Komuny byłem u dentysty, który nie stosował znieczulenia ale puszczał głośno Bacha (chyba to był Bach). Facet był bardzo stary i wyrywał mi ząb. Niewiele pamiętam, ponieważ zdarzenie był dość traumatyczne- głośna muza puszczana z gramofonu i ten starzec siłujący się z jakimś moim mleczakiem. Koszmar, kurde :D

Nie jestem pewien czy czasami nie miał wiertarki do borowania zębów napędzanej pedałami, jak maszyna do szycia. Wizyta ta miała jedną niesamowitą zaletę- bardzo cieszyłem się gdy wreszcie wyszedłem :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę idę do dentysty - boję się, masakra, poważnie ;/ Ehh czemu zęby się psują ? :(

Ja się chciałem dzisiaj umówić do dentysty i babka mi mówi , że terminy są na styczeń (prywatnie). Ja się pytam: naprawdę? a ona tak ;) lol

A ja u dentysty nie lubię tych "wacików"!!! Reszta może być.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


byłem u dentysty, który nie stosował znieczulenia

W "kamaszach" musiałem pójść do takiego rzeźnika który mi na żywca wiercił że aż wyrwałem rączkę z fotela i spierdzieliłem z jakimś drutem w zębie co mi go nie zdążył wyrwać , chciałem potem wrócić ze swoim kałachem i go rozwalić za me cierpienia ale okazało się, że to brat dowódcy a brak znieczulenia był za "wierną służbę ojczyźnie" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wk**wia, że mnie z pracy zwolnili, a po miesiącu dzwonią z pytaniem czy nie chciałbym znowu u nich pracować. Idę kurde w środę podpisać z nimi ta pierdzieloną umowę i walę z mostu, że 5-tego idę na operację (pod laser) i mam to w (Y) czy im to będzie pasować.

i jeszcze mnie wkurza, że szukając pracy wszędzie trzeba mieć 2 lata doświadczenia, znajomości 5 języków obcych (komunikatywnie), 50 uprawnień od kas fiskalnych po wózki widłowe i dźwigi, godząc się przy tym za najniższą krajową płacę. A i zapomniałem dodać, że trzeba być inwalidą i to w dodatku w pełni sprawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności