Skocz do zawartości

coś nie tak ?!?


ossi

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie mam mały problem i proszę o pomoc :

dostałem do wypozycjonowania stronę www.la-mark.pl na słowa wczasy biuro podróży wypoczynek

zoptymalizowałem im stronę tak jak uznałem że jest dobrze pododawałem do katalogów i czekałem na wyniki....

na początku strona była na 111 miejscu po miesiącu była na 38 , a teraz .......

teraz nie wiem co sie stało jak się wpisze wczasy wogóle ich nie ma , a jak się wpisze wczasy+biuro+podróży to są na 75 miejscu ..... jestem w kropce i w małych tarapatach bardzo proszę o jakieś wskazówki i jakąś pomoc bo ..... już nie wiem co jest nie tak

z góry dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie :D

te frazy są dość popularne a ty dodałeś strone raptem do kilkunastu katalogów na wyniki trzeba troche poczekać to co dotychczas zrobiłeś to naprawde niewiele.

tu jest Spis Katalogów SEO wybierz te które mają PR 4 i więcej tam dodawaj tylko ostrożenie sprawdz konkurencje gdzie ma linki i na jakie frazy a dalej szukaj na forum

A jak nie masz cierpilwości a masz jakies zaplecze lub możesz na tej stronie zamieścić linki to zgłoś sie do wymiany linkami linkor pro lub inne efekty szybkie choc ja uważam to za ryzykowne

Powodzenia

decent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że kolega utknie w pierwszej 50-tce :o

Jeśli komuś popsuje się samochód to ja nie mówię zaprowadź mi go na działkę to Ci naprawię, bo nie jestem mechanikiem samochodowym. Wiem, że mógłbym na forum motoryzacyjnym zadać pytanie: Jak naprawić autko model taki a taki, ale jak myślisz czemu tego nie robię?

To tak do przemyślenia na przyszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że kolega utknie w pierwszej 50-tce biggrin.gif

Jak zwykle miły i pełen życzliwości dla nowych know - how :o

lepiej niech pozycjonuje takie słowa, niżby miał np. nabuchodonozor II - przynajmniej nie będzie twierdził że pozycjonowanie jest proste ;) a przy okazji się więcej nauczy.

To zlecenie pewnie niespecjalnie mu pójdzie, ale następne będzie dobierał staranniej

BTW zauważyliście że na frazę 'noclegi' ostatnio w ogóle nic się nie zmienia? nie tylko ja mam taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno strach kolegi "czegos" Go nauczy to pierwszy plus.

Plus numer dwa - kolega albo ostro zacznie czytac forum i sie nauczy pozycjonowac, wiecje sie niepodejmie "pozycjonowania" - tak czy tak plus.

SEDNO:

Nieznasz sie na pozycjonowaniu ani na tworzeniu stron - jeśli to sobie uświadomisz i zaczniesz intensymnie przyswajac wiedze to może "wybrniesz".

1. Strona niejest zoptymalizowana "Failed validation, 147 errors" poczytaj - xhtml

2. Na pierwszej stronie jest za mało treści, poczytaj - content

3. Wywal z stopki te durnr linki ...... własnie sobie zobaczyłwm ze te linki to system wymiany wiec ja niemam nic wiecej do dodania.

Na Twoje kłopoty najlepszym rozwiązaniem bedzie chyba "anulowanie" umowy kupna/sprzedazy.

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoptymalizowałem im stronę tak jak uznałem że jest dobrze
"Użyte narzędzia" -> notatnik źródło strony poszukiwana fraza:

h1 -> nie znaleziono

h2 -> nie znaleziono

h3 -> nie znaleziono

strong -> nie znaleziono

itd.. wiec zanim napiszesz to szumne słowo zoptymalizowałem, proponuję zastanów się 21 razy :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności