Skocz do zawartości

8 letni link rażąco narusza zasady Google dlatego dostaje pan filtra


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Link umieszczane na stronach wykonach przez webmasterów też wytyczne były

Nie pozostaje nic innego jak szukanie stron wykonanych przez piekarzy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz znowu się zacznie nawalanie linkami skąd popadnie a jak filtr to nowa domena. Jak widać, zdobywanie dobrych linków to mit.

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo kłaść "koszerne linki" trza umić :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę jak szczał w kolano. ;)

Firma, która oferuje pozycjonowanie żali się, że google niesłusznie ukarało. Znów to niedobre Google.

To jest antyreklama. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki przykładowe daje automat to już udowodnione nie jeden raz

to pewne, ale nieraz trochę pomagają automatom - kolejny wskazany link z PIO :)

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku za mało płacisz aby trafić na zieloną liste :) Nie tak dawno jakiś były pracownik google opublikował zasady równości w wynikach :) A tak na serio to ich interpetacje linków są coraz bardziej zboczone.

przypomne stare przysłowie "co wolno wojewodzie to nieTobie smrodzie" i podam linka do posta https://www.forum.optymalizacja.com/topic/182528-co-wolno-wojewodzie-to-nie-tobie-smrodzie/

wspomnienia nie tak dawne o przyszłości :) : https://www.forum.optymalizacja.com/topic/177651-g-przegina-co-my-mozemy-zrobic-z-g/

Niestety ale takie absurdy będą coraz cześciej się zdarzać, adwords musi zarabiac :)

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz tak rozmawialiśmy o tym, że tymi "nienaturalnymi" linkami i disavow google zje własny ogon. Uważałem, że tak nie będzie i dziedziczenie czerwonej flagi nie działa wielopoziomowo. Jednak wygląda na to, że działa. Pomyłka ? W firmie, która zatrudnia kilka tys ludzi i na prawdę niezłe mózgi nie ma takich pomyłek. To jest celowe. Chcą zjeść własny ogon aż nie zostanie nic oprócz reklam.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przjebanie się do 8 letniego wpisu do katalogu ...

Kto Cię tam wie po co zamieszczałeś ten link. Może chciałeś "sztucznie" wpłynąć na wyniki w Google? Przejrzeli Cię.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą bardzo interesujący temat. Xann ( najczarniejszy z czarnych ) będzie ściągał filtra ze swojej flagowej domeny korzystając z disavow , czy zmieni nicka na xanna i zacznie zabawę od początku z nową domeną. Mógł by spytać @rocco czy jest sens i ile by to mogło kosztować ;)


Może chciałeś "sztucznie" wpłynąć na wyniki w Google?

Xann nie wpływa na wyniki w google, Xann daje możliwość wpływania na wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przysyłali przykłady linków, jakie lata temu dodali z własnej woli na swoich stronach blogerzy itd. w typowej kiedyś formie "polecane strony" i side-wide. Polecali moją stronę(!) sami, z własnej woli czyli zrobili dokładnie to, za co powinien nagradzać google wyższą pozycją polecanej strony. Linki 6-8 lat z fajnych miejsc, dobry site, zaufane domeny, pr, tr, nie zaspamowane i musiałem prosić o zdjęcie linka lub nofollow.. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada nieoznaczoności, efekt obserwatora - nie wiem, jak to nazwać, ale według mnie

zamiast publikować "wytyczne" i inne cuda na kiju (czyt. wpisy na blogu Google),

powinien być 1 "kodeks optymalizacji stron www" Google, Yahoo, Binga,

a algorytmy same powinny umieć zniwelować moc linkowego spamu.

A nie "wpływ badacza na badany obiekt".

Tymczasem raz coś jest ok, za chwilę już nie, a ich algorytm ciągle musi być updateowany,

zanim SEOwcy i webmasterzy zdążą się dostosować.

Przykład: to ich linkowanie do profilu Gplusa i facjata w SERPach, gwiazdki, mikroformaty itd.

Zaczęło się robić standardem, już webmasterzy nauczyli się, jak poprawnie to wdrożyć,

powstały wtyczki do WP... - i wycofali się z pomysłu.

No i taka refleksja na koniec:

Dzisiaj za linki side wide można oberwać,

za rok wyłącznie nimi będzie można wbić mocne frazy...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności