Skocz do zawartości

8 letni link rażąco narusza zasady Google dlatego dostaje pan filtra


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Xann nie napisał - nie wiem czemu, pomóżcie, tylko: "Chciałem tutaj pokazać jakie linki google uważa za rażące". I to jest ok. Pokazał niezły absurd i tyle. Przecież nie prosi nas o pomoc w wyjściu z filtra.

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie, dodając że skoro takie linki są uważane za be, to czemu nie linkować z eweba (są tak samo traktowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku wykreowania przez google "zamieszania z linkami", chodzi o to aby wykupować reklamę w google. Tak jak już kiedyś napisałem, że najprostszym sposobem dla google było uruchomienie automatu, który losuje codziennie domeny i nagradza je filtrem, pokazując losowe nienaturalne linki.

Przeciętny kowalski który prowadzi sklep internetowy, lub ma tam jakąś swoją stronę z której czerpie korzyści lub pozyskuje klientów po dostaniu filtra wykupuje reklame u gogola, aby w szybki sposób znowu czerpać korzyści lub pozyskiwać klientów.

Da się także zauważyć, że dużo osób rezygnuje z domeny która dostała filtra, po czym wykupuje nową. Google oczywiście brało pod uwagę taką możliwość, dlatego w odpowiedzi na taką sytuację uruchamia rejestrację domen.

Google ma w du**e serpy, dla google hajs musi się zgadzać i robi wszystko aby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Xaan, to co się dzieje to parodia. Strona z 30 linkami, głównie fora tematyczne + komentarze dostała FILTRA RĘCZNEGO ZA NIENATURALNE LINKI! Linkowana na same URL + podstrony (tematyka : medycyna). Zwyczajny poradnik o zgadze, aby sprawdzić sobie KURS klikniecia w reklamy na takiej tematyce. No to coś jest nie tak, rozumiem, że fora mogą być oflagowane albo nie mieć mocy ale żeby za 30 linków (48 z 30 domen) dostać karę ręczną? Zdjąłem wszystkie linki co mogłem, z ogłoszeń muszę poczekać. Napisałem RR i czekam :) ciekawe co zrobią.

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalnie prosta sprawa

Firma Xann, właściciel SWL "zarabiał na Google" nie dzieląc się z nim

Google zatem załatwiło stronę firmową, szukając na nią, najmniejszego haka, tutaj nie chodzi o linki a akcje jaka miała miejsce

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazał niezły absurd i tyle.

Xannowi oponenci wytaczają wciąż te same "armaty", które ochrypły od powtarzanych argumentów. Zaczyna to być nudne jak sejmowy serial z Wiejskiej :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek: wrzuć całe PiO do disavow będziesz miał po problemie ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to proste: musisz usunąć link bo Google stwierdziło, że masz taką możliwość :P

Google wie lepiej co możesz zrobić ... to pewnie kara za reklamę :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tez nie pomaga Google pokazało mi domenę z disavow już drugi raz, to ten 8 letni wpis do katalogu . pierwszym razem przyszły same katalogi

Polecam fajny kurs gdzie dowiesz się :

  1. Czynniki zewnętrzne
    • Link Bulding
    • Rodzaje linków oraz ich indexacja w google - na podstawie najświeższych testów
    • Gdzie i jak linkować?
    • Metody pozyskiwania linków
    • Opis czynników mających negatywny wpływ na pozycje

oraz

  1. Filtry w Google
    • Jak działają algorytmy Panda i Pingwin
    • Jak bronić się przed filtrem
    • Jak wyjść z filtra

Cały program dostępny pod adresem :

cena pewnie niedługo deczko spadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności