Skocz do zawartości

[Wykonam:] Akcja-reakcja, gorąca klawiatura


przewijakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! W życiu bywa różnie, czasem łatwo, a czasem trudno i podłużnie. Każdy szuka pracy, która będzie go satysfakcjonować, cieszyć i dla której chce wstawać rano skoro świt.


I ja właśnie mam taką pracę, którą lubię, ale na chwilę obecną trochę poluźniły mi się majtki czasowe, mam więc możliwość zacząć nowe współprace, na nowych zasadach, z nowymi możliwościami. Nie daj więc mi się nudzić, daj robotę. Jestem w stanie napisać wszystko, wystarczy, że dasz mi instrukcje. Reszta leci już sama. No, powiedzmy, że sama. Podwijam rękawy i pracuję. Na czas, albo przy kawce. Na wakacjach i podczas nudnych, zimowych wieczorów.


Jeśli nadal nie jesteś przekonany do moich możliwości, zajrzyj na przewijak.es


Cała ja, i albo mnie bierzesz, albo nie. Wybór należy do Ciebie. Liznęłam pozycjonowanie, SEO, poważniejsze artykuły.


Potrafię napisać precle (a kto nie potrafi?!), teksty zapleczowe, teksty na mikroblogi, recenzje, opisy katalogowe, a także poważne, merytoryczne teksty.


Czekam tylko na poważne ogłoszenia. Jestem dyspozycyjna, a zlecenia przesyłam w terminie.


Kontaktować się można mailowo: anka87a(at)gmail.com


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności