Skocz do zawartości

Na początek?


arhuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od razu zaznaczam, że z pozycjonowaniem mam styczność od wczoraj. Poczytałem, pomyślałem no i mam kilka pytań, bo niektóre kwestie są dla mnie nadal niejasne. Są raczej banalne, więc proszę o wyrozumiałość.

1) nie do końca mogę pojąć istotę kolekcjonowania linków - czy chodzi o to, że mam po prostu dodawać adres mojej strony do różnych katalogów czy mam też cos umieszczać na własnej stronie? Proszę, wyjaśnijcie mi to na bardzo chłopski rozum

2) znlazłem tu poradę aby umieścić adres strony w stopce - podobno też pomaga w pozycjonowaniu - prawda czy fałsz?

3) czym właściwie są te "anchory". Piszecie, że należy dodawać linki i niektóre w anchorach. Można jaśniej?

4) czy mam do katalogów stron dodawać tylko link do strony głównej czy też do podstron? No i też - czy podstrony powinny zawierać metatagi "keywords" i "description"?

5) czym jest poruszane w niektórych wątkach zaplecze własne.

Hm, to chyba wszystko na początek. Zdaję sobie sprawę, ze moje pytania dla co bardziej wtajemniczonych mogą być śmieszne - tak więc proszę o wyrozumiałość dla mojej niewiedzy:-). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocztaj jeszcze dział dla poczatkujacych, FAQ i słownik małego pozycjonera

1. zdobywać jak nawiecej linków które prowadzą do twojej strony, czasami musisz dodac linka zwrotnego na swojej. Linki powinny byc z anchortext najlepiej

2. adres w podpisie tolink więc prawda.

3) Anchor – Nazwa/tekst pod którą wyświetla się link.

4) wiekszośc katalogów nie przyjmuje podstron tylko stronę główną

b. powinny byc zgodne ze standardema i owszem dobrze zoptymalizowana strona powinna zawerac tego typu metatagi

5) zaplecze własne- to sa twoje strony/serwisy na których zamieszczasz linki z anchorami do stron które pozycjonujsze.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Już troszkę jaśniej:-) Oczywiście będę próbowal i walczył z tą, jak na razie, czarną magią. Jeszcze jedno pytanie, a w zadzie dwa:

1) czy warto korzystać z linkuj.pro

2) czy są jeszcze jakieś metatagi, które powinienem dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.... index, follow

<meta name="Robots" content="index, follow" >

Bzdura !

Wstępne rady wystarczą. Pozycjonowania nie da sie opisać w jednym topiku - zamykam nim z niego tasiemiec się zrobi. Poczytaj forum - zrozumiesz ideę pozycjonowania.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności