Skocz do zawartości

Statystyki


adek

Rekomendowane odpowiedzi

zapewne większość z Nas śledzi szczegółowo statystyki i widzi w jaki sposób ludzie odnajdują Nasze strony internetowe. Napiszcie po jakim najdziwniejszych / najśmieszniejszych frazach ktoś Was odnalazł:

Moje ostatnie dwie frazy to:

,,Reklama reklamowa warszawa”oraz ,, szukam sobie firmy od robienia stron www” :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diwi w temacie Gizma o forum:

A co do forum to przyznam wam wszystkim rację. Kiedyś potrafiłem na forum być pare razy dziennie ponieważ "coś się działo". Teraz już nie mam siły wchodzić do innych działów niż pogaduszki i dowcipy bo widze tam wciąż tematy o rzeczach które były omawiane setki razy.

a tu zonk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dobra, nie wiedziałem że to juz było, czepiacie się Panowie ;) Napisałem to bo przeczytałem dzis post Gizma, chciałem coś ciekawego dać od siebie, pocieszyć go że nie wszystko jeszcze stracone a Wy wszystko popsuliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności