Skocz do zawartości

[opinia] ksiazka - co sadzicie


noodly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Przeglądając forum natknęłam się na ten temat, a ponieważ przeczytałam obie z wymienionych na początku książek, postanowiłam też coś napisać.

https://helion.pl/ksiazki/pozint.htm - książka warta przeczytania przez początkujących, którzy kompletnie nic nie wiedzą na temat pozycjonowania. Jak ktoś ma chociaż podstawy to może się przy niej trochę nudzić, chociaż czytając fora i artykuły także czytamy w większości kilka razy o tym samym :-) Nie żałuję, że ją kupiłam, ale jest w niej sporo lania wody i mogłaby być o połowę krótsza. Najgorszym minusem jakiego można się domyślić jest to, że nie jest nastawiona na polskie pozycjonowanie.

Dlatego zastanawiając się nad wyborem książki lepiej kupić https://helion.pl/ksiazki/markwy.htm Wszystko jest w niej ładnie opisane i jest nieporównywalnie lepsza. Wystarczy przeczytać przykładowy rozdział i komentarze na stronie :-)

Po przeczytaniu tego tematu zastanowię się nad dalszymi zakupiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka "Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych" to dobra pozycja dla początkujących, którzy chcą dowiedzieć się więcej nie tylko nt. pozycjonowania, ale i optymalizacji już istniejących stron WWW. Mimo, iż od wydania minęło 2 lata, warto ją kupić.

Szczególnie polecam osobom, które mają strony dla gr. docelowej w USA.

Zaawansowni pozycjonerzy raczej za dużo tam dla siebie nie znajdą.

Czy mógłby ktoś polecić książkę z podstawami PHP?

Dla osób, które kompletnie nic nie wiedzą na temat MySQL i PHP polecam "PHP&MySQL. Tworzenie dynamicznych stron WWW. Wyd. II Szybki Start" - sam posiadam wyd. I - i przy odrobinie zawzięcia można nauczyć się budować naprawdę poważne i skomplikowane mechanizmy w oparciu o DB. Kolejna pozycja to już VP...

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności