Skocz do zawartości

zlecenia.przez.net - moje odczucia


aras1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka lat do tylu korzystalem z tego serwisu. Byl bardzo przydatny i fajnie rozwiazany technologicznie. Nastepnie wprowadzili dosc znaczne oplaty w porownaniu do poczatku. Aktualnie nie widze tam zadnych zlecen, serwis zostal przejety przez anglojezyczny freelancer.com a tam szczerze mowiac ciezko mi sie odnalezc. Moje pytanie do Was, czy korzystacie z tej witryny szukajac zlecen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie po zmianie na freelancer.com skorzystalem raz - szukalem osoby do zlecenia, nikogo nie znalazlem, sami zagraniczni (choc wymagalem FV), ogolnie nie polecam, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest po dodaniu na freelancer.com zaprosić polaków którzy mają odpowiednie kwalifikacje do wykonania danego zlecenia. Dzięki temu na moje ogłoszenie odpowiedziao chyba z 6 polaków i jeden hindus :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem freelancer.com od strony zleceń i zauważyłem, że żeby mieć tam lepszy ranking (osoba większego zaufania, wyżej w ofertach w zależności od rankingu) w skali od 1-100 powinieneś:

  • podać swoje dane (imię, nazwisko, doświadczenie, edukacja, praca itp) (~33%),
  • powiązanie płatności np. poprzez PayPal (karta debetowa) (~33%),
  • ukończenie testu z j.angielskiego (15 zł za podejście) (13%).

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeden wielki chaos :)

Moje odczucia są podobne :) Ich błędem były wysokie opłaty w wysokości 15 zł za wystawienie ogłoszenia, gdzie często przy drobnych usługach jak wymiana pieniędzy z PayPal do banku, opłata przewyższała wartość usługi.

A polecicie coś o podobnej renomie, gdzie można by poszukać wykonawców lub samemu znaleźć zlecenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to dobry serwis z zleceniami, dzięki niemu sam miałem możliwość wykonania kilku zleceń jak i również sam coś zlecić (wszystkie przebiegły pomyślnie). Aktualnie pozostaje wystawiąć ogłoszenia na olx czy gumtree, jednak trzeba bardzo mocno weryfikować zainteresowanych zleceniem. Niestety z czasem portal był tak popularny, że logowały się osoby nie mające żadnego pojęcia o zleceniu i "poziom" serwisu drastycznie spadał.

skuteczny pas masujący poprawiający twoją sylwetkę, a na bóle pleców nowoczesny fotel masujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności