Skocz do zawartości

Walka z wiatrakiem


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że google przegina, jeżeli chcesz coś zmienić lub chociaż spróbować zmienić pisz do mnie PM. Prześlę dostęp do zamkniętgo forum, gdzie będziemy szykować działania uświadamiające użytkowniów Internetu, jak wygląda prawda o google i jakie mają alternatywy.

Co będziemy robić ?

- akcje uświadaiania
- działania w mediach
-mailingi, facebook, itp

Każdy się może przydać, każdy może pomóc.

ps. nie wdaję się w dyskusję, czy to coś da, czy nie. Szkoda czasu. Działamy i tyle :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intruder kuźwa, zamiast tracić parę na wylewanie łez weź się w końcu do roboty ;) Płakanie z lemingami niczego nie zmieni.Przyjedź jutro na dobrą nalewkę to coś wymyślimy :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wylewam łez. Ogólny bilans SEO mam ma plus. Wchodzi gorzej ale wchodzi.

Wkurza mnie natomiast to, ze czesc stron, ktore są wartościowe i często najlepsze w swojej dziedzinie zostały uwalone pod pretekstem nienaturalnych linków. Świetnym przykładem jest teman Xanna o linku z katalogu z przed 8 lat. Nie kupuję tego, nie będę nic zgłaszał i nie będę tolerował niszczenia biznesu moich klientów tylko po to, żeby im wciskać reklamę.

Tak jak pisałem - wiele stron moich klientów jak i ich firmy są najlepsze w swojej branży. Skoro wyszukiwarka google nie umie a raczej nie chce pokazywać najlepszych stron w wynikach to znaczy, że nie jest dobrą wyszukiwarką a w zasadzie nie jest w ogóle wyszukiwarką. To mam zamiar pokazywać nieświadomym użytkownikom Internetu.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź jutro na dobrą nalewkę

Jak dobrą? :) Też mogę? na wkręta :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności