Skocz do zawartości

Bańki chińskie


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyli w pobliżu mnie nowy salon masażu bańkami chińskimi.

Chciałbym zapytać czy ktoś korzystał już z takiej formy masażu i jak ocenia jego wartości relaksacyjne.

Jeden zabieg 60zł i nie wiem czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały złapałem jakieś przeziębienie, które nie chciało przejść i takie bańki mi pomogły(albo przypadek). Ale z masażem to nie miało nic wspólnego, raczej dużo bólu z tego co pamiętam :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bańki Chińskie do masażu to nie bańki szklane (jak te za dawnych czasów stosowane do uzdrawiania), są to gumowe bańki,

zabieg bańką ma przede wszystkim właściwości wyszczuplające - antycellulitowe (stosują go najczęściej Panie, ale i czasami Panowie),

zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, więc zdecydowanie polecałbym klasyczny - lub relaksacyjny lub gorącymi kamieniami

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post jak na najświeższe informacje na tvn24


Bańki Chińskie do masażu to nie bańki szklane (jak te za dawnych czasów stosowane do uzdrawiania), są to gumowe bańki,

zabieg bańką ma przede wszystkim właściwości wyszczuplające - antycellulitowe (stosują go najczęściej Panie, ale i czasami Panowie),

zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, więc zdecydowanie polecałbym klasyczny - lub relaksacyjny lub gorącymi kamieniami

https://www.directupload.net/file/d/3746/msr3fwoe_jpg.htm

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z Łodzi lub okolic i ma ochotę na taki hardcore to mogę polecić jedno dobre, sprawdzone miejsce.

Jeśli w tym kryje się przyjemny masaż i robi go roznegliżowana Chinka to ja chyba poproszę o telefon. W przyszłym tygodniu powinienem być w Sieradzu to mogę podjechać. Nigdy nie miałem przyjemności z Chinką czas nadrobić stare błędy :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest przepracowanych i zestresowany polecam masaż filipiński. Fajne egzotyczne laski można spotkać.

Ps.

Nie mylić z chorobą filipińską. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba filipińska dotyczy tylko znamienitych przywódców :P więc raczej PIO powinno być spokojne, nawet ostatnio zatroskanego Poroszenkę dopadła https://www.liveleak.com/view?i=e01_1410415557

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności