Skocz do zawartości

Odrobina historii


unnamed

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale dziś powstał na PIO topic nr 200 000 ( dwieście tysięcy tematów!!!! )

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/200000-jak-linkowac-ze-stron-ktore-zrobilem-do-swojej/#entry1373787

Warto nadmienić że encyklopedia PWN ma haseł "tylko" 122 tys :).

Może by tak "stare wygi" poopowiadały trochę i powspominały ? :)

( ognisko załatwiłem ;) )

ognisko.jpg?template=generic

Podziękowania dla adminów i moderatorów

A tak kiedyś wyglądało PIO :)

https://web.archive.org/web/20040603004501/https://www.forum.optymalizacja.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek!!! Z drugiej strony ciekawe ile zostałoby po odsianiu wszystkich tematów z pytaniem o aktualizację PR? :D

Potrzebujesz teksty na stronę, bloga czy do sklepu online? Sprawdź moje portfolio na pawelgibek.pl. Specjalizuję się w tematyce motoryzacji i zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zostałoby po odsianiu wszystkich tematów z pytaniem o aktualizację PR? :D

oraz pytań w stylu "jak/skąd linkować?", "jak budować zaplecze?", "ile linków żeby być w top 10?", "jaki hosting pod WP?" i tak dalej..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Dzięki Trotyl :)

znalazłem wypowiedź Michała :)

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/5376-dzis-rocznica-forum/?p=49729

No to krotko.

Obudzilem sie ktoregos dnia i jak codzien przejrzalem polska prase online i sie dowiedzialem o tym jak moj ulubieniec chwali fuhrera. Potem zapytalem sie mojej narzeczonej jak by jednym slowem okreslila tego osobnika i otrzymalem odpowiedz: kretyn. I tak sie to zaczelo. Po jakims czasie kreatorzy wizerunku leppera, czyli gazeta wyborcza, opunlikowali krotki artykul na temat wynikow wyszukiwania w google hasla kretyn. No i po przeczytaniu kilkudziesieciu postow na roznych forach, na temat w jaki sposob to jest mozliwe, stwierdzilem, ze musi w Polsce powstac forum o seo, okreslenia pozycjonowanie jeszcze nie znalem. Dlatego pierwsza domena jaka kupilem to optymizacja.com, bo tak mi sie wydawalo poprawnie. Tego samego dnia znalazlem strone lordbarta i stamtad sie dowiedzialem, ze seo to pozycjonowanie i optymalizacja, wiec kupilem domene optymalizacja.com i tak powstalo forum. Ale tego,z e tak sie rozwinie i, ze uda sie "zgromadzic tak selektywna publike" sie nigdy nie spodziewalem, za co Wam bardzo dziekuje po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak "stare wygi" poopowiadały trochę i powspominały ? :)

Można samemu posiedzieć w archiwum, od tego zaczynałem przygodę z PiO (styczeń 2008).

Gdy Ci, którzy zaczynali razem z PiO załapali o co chodzi w SEO zaczęli się wykruszać i już tak chętnie nie dzielili się wiedzą publicznie. Co z resztą jest zrozumiałe. Dziś PiO to jakieś 70% tematy nie związane z SEO, trochę afer, plotek.

Na szczęście jest też trochę osób dla których warto tu zaglądać :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek!!! Z drugiej strony ciekawe ile zostałoby po odsianiu wszystkich tematów z pytaniem o aktualizację PR? :D

Dla mnie hicior nr 1 to temat: "Muszę popłakać, że nie mam przelewu"

124 stron dziadowania.

Jak już o rocznicach mówimy...

intruder2600, ty 1-go br. obchodziłeś 10 lat na PiO, nie słyszałem o żadnej imprezie. Ja za rok, też we wrześniu i też 10 lat.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą ofertę jaką dostałem (bodajże 2003 rok) od firmy pozycjonerskiej na pozycjonowanie w: netsprint, altavista i google., gość skasował coś kolo 120-150 zł i całość polegała na dodaniu do kilkudziesięciu katalogów na moje słowo kluczowe, bylem przez chyba rok w top1 we wszystkich w/w wyszukiwarkach.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktywnie zacząłem się udzielać w 2009, głownie co mi dało PIO to poznanie sporo wspaniałych ludzi nu i podstawy tego co dzieje się na polskim rynku SEO.

PIO może mieć 10 użytkowników a już i tak zostaniem synonimem głównego polskiego forum SEO . Wszystkim nie da się dogodzić, dla tego cześć osób co gustują w scrakwoanych softach i kupowaniem list za 50 zł na 20 osób odeszła w tajne korytarze. Białe rycerze mają swoje legowisko na forum Google. Trzeba pamiętać że branża SEO polega na konkrecji i niemożna oczekiwać ze ludzie będą pisać krok po kroku jak robią PP gdzie zarabiają po 50 usd z leeda.

Głowna zasługa ostatnich lat moim zdaniem jest pozbycie się większości użytkowników co celowo i perfidnie oszukiwali innych, pod dziesiątkami multikont. Dzięki inwestycji właścicieli forum w odpowiednie narzędzie teraz takich wyłapywać jest o wiele łatwiej. Na pewno ktoś może jest obrażony że skasowano jemu konta z 2006-9 roku, ale nie było innego wyjścia, ja tam nie miałem w tym żadnego celu osobistego czy biznesowego i jak ktoś czuje się obrażony to przepraszam ( nie da się zweryfikować kto siedzi po tamtą stronę ekranu). Na takim forum ciężko jest mieć porządek bo prawie każdy uważa, że jest mistrzem marketingu i wstawiania linków :D. Głownie to mieć dystans jesteśmy dorośli ludzie i trzeba szanować się na wzajem i nie obrażać inteligencje osób które muszą te posty czytać :D

p.s właśnie ma powstać kolejny forum SEO wbshwe53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s właśnie ma powstać kolejny forum SEO

Dobry JOKE przed meczem :D Idę oglądać hehe

PS. MaxPan komu kibicujesz?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności