Skocz do zawartości

Sprzątaj po sobie!


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny przykład :) Tacy goście jak autor filmu powinni być normalnie opłacani a filmy z widocznymi twarzami syfiarzy ujawniane w necie!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wielkim trzeba być burakiem, żeby śmieci wyrzucać z samochodu przez okno. :/ Wystarczy jakakolwiek torebka, którą można włożyć np pod siedzenie albo gdzieś z tyłu i po jeździe wyrzucić ją do najbliższego śmietnika. Każdy chciałby żyć w czystym mieście, ale niewiele osób rozumie, że to zależy tylko od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://takbardzorosja.pl/index.php?id=obrazek&3333

:D nie wiem czy było ale nadaje się w temacie

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf: Mam tylko nadzieję, że nie w lusterku. :D

Ja dużo nie jeżdżę, ale też mi się zdarza i zawsze mam tę samą myśl w głowie. Podobnie z wyrzucaniem petów przez okno, przecież do cholery w każdym aucie jest popielniczka? Też palę i z niej korzystam, potem wystarczy ją opróżnić, wziąć do domu i przemyć, ot cała filozofia. Ciekawe ile wody musi upłynąć, żeby ludzie zaczęli szanować swoje miasto i zwyczajnie o nie dbać nie szkodząc mu.

Może to kwestia wychowania? Mnie uczyli, żeby szanować i dbać o rzeczy, nie tylko moje, ale również cudze i "publiczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe ile wody musi upłynąć, żeby ludzie zaczęli szanować swoje miasto i zwyczajnie o nie dbać nie szkodząc mu.

Na pewno kilka dekad.

Z 20-30 lat wstecz, pamiętam jak w Polsce wyrzucało się wszystko za okno auta, pociągu itp. Taki proceder był nagminny i co gorsze tolerowany.

teraz jest zdecydowanie lepiej. Za okno wędrują już tylko papierki i pety. Ulice są czystsze ale za to w lasach jeszcze pełno śmieci.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulice są czystsze ale za to w lasach jeszcze pełno śmieci.

mieszkam kolo lasu więc widzę co się dzieje, raz złapałem ekipę co wyrzucała z busa śmiecie z warsztatu samochodowego. udało się mi ich "przekonać" aby załadowali to z powrotem i zabrali. Kary za zaśmiecanie lasów bardzo małe ( jeśli się nie mylę 500 zł) ma być minimum 10x tyle. Nie mało ważnym czynnikiem jest to, że nawet wysypiska śmieci nie chcą przyjmować za darmo śmiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją działkę i drogę, śmieci z rozbiórki gminnej mleczarni wywiózł wójt gminy, szafki, firanki, krzesła różne blachy, deski z gwoździami. Tym utwardził drogę :) Przepychałem się z nimi rok zanim posprzątali ten syf. Tak właśnie się dzieje w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, mam nadzieję, że ex wójt siedzi za ten numer? Dzisiaj szukałem firmy, która odbierze ode mnie jakieś 7m3 odpadów mieszanych, w tym niebezpiecznych (ADR). Nie jest łatwo ale pewnie dlatego, że mieszkam na wsi :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym aby takiemu przyłapanemu zrzucającemu śmieci w lesie wpychać je na miejscu w wiadomo co ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w lesie wpychać je na miejscu w wiadomo co ....

pewnie niektórzy by byli z tego całkiem zadowoleni ;)

Co do śmiecenia Polaków - to pikuś w porównaniu z hiszpanami. W sobote, niedziele i poniedziałek ( do 7 rano ) całe centrum Madrytu obstawione jest śmieciami. Ale juz godzinach przedpołudniowych wszystko czyściutkie . Hiszpanie są zdania że gdyby nie śmiecili to było by za dużo bezrobotnych więc interes się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności