Skocz do zawartości

Sprzątaj po sobie!


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sąsiadka syfi bez wsiadania do samochodu.

Na klatkę schodową wystawia swoje śmieci, na parpecie klatki układa pudełka po pizzy, skrzyneczki po owocach, przed drzwiami do mieszkania zostawia swoje buty....

Walczymy z nią, ale to walka z wiatrakami. Więśniary nic nie jest w stanie ruszyć, ona nie widzi w tym nic złego. Co gorsze to teraz MY jesteśmy wyrzutkami w naszym budynku, tylko dlatego, że staramy się dbać o czystość miejsca publicznego. Jezcze bardziej naraziliśmy się zwracając uwagę sąsiadom, żeby nie wyrzucali petów od papierosów przed budynkiem prosto na chodznik. Wychodzą sobie na papieroska przed budynek i pod drzwiami wejściowymi budynku sobie palą i zaśmiecają posesję.

Takie czasy, że najgorsze buractwo wyłazi teraz na wierzch. Za nic mają porządek, obyczaje. Swoje więśniackie nawyki uważają za normę.

Najgorsze, że nie ma nich bata. Policja nie reaguje, straż miejska też, w sądach nie ma odpowiednich paragrafów, a nawet jeśli są to i tak nie są stosowane.

Kiedyś składało się zawiadomienie na policji, i szybko sprawa była kierowana do tzw. kolegium, a tam konkretny mandacik.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co gorsze to teraz MY jesteśmy wyrzutkami w naszym budynku, tylko dlatego, że staramy się dbać o czystość miejsca publicznego.

Skąd ja to znam :) Gdy mieszkałem we Wrocku to czasami jak jakiś stróż musiałem chodzić po sąsiadach i tłumaczyć, że jest cisza nocna, że niektórzy muszą wstawać o 4 czy 5. Miałem wrażenie, że tylko ja miałem problem i tylko mi to przeszkadzało :D

Teraz mieszkam na wsi i wieczorami (od 21) jest absolutna cisza.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności