Skocz do zawartości

MŚ: Polska w finale!


kamilp7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w złoto Polaków... Niby graliśmy świetnie całe mistrzostwa, ale czasami mieliśmy takie straszne przestoje - przewidywałem, że w wielkim finale w starciu z Brazylijczykami załamie się psychika naszych graczy (jak przed 8 laty). Ale okazało się inaczej - i dobrze :)

Pewnie pomogło to pierwsze zwycięstwo z Brazylią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morganstanley

Nie dziw się, że polacy wygrali. Trybuny wypełnione na full kibicami w barwach narodowych itd. Sami widzieliście, jak wygwizdywali brazylijczyków. To akurat mi się nie podobało, by gwizdać na serwującego itd...

Jak już zacząłem pisać o tym co mi się nie podobało, to warto wspomnieć o tym gimbie Margaret. Nie mogę zrozumieć po jaką cholerę wzieli jej "piosenkę" jako "hymn mistrzostw świata w piłce siatkowej w Polsce". No kurww polacy to mają jakiś po..ny gust do piosenkarek, żeby taki szajs słucha itd.

Fajna sprawa, że polscy siatkarze wygrali to co inni chcieli wygrać i dali piękny popis swoich umiejętności.

A teraz każdy się będzie tym jarał przez tydzień w tv, gazetach a szczególnie gimby (i nie tylko) na fejsie pisząc "Polska mistrzem świata!" - nosz jprd po co to pisać, dla popisu? Nie ogarniam takich ludzi, przecież każdy to widział w tv... o dziwo, bo gdyby nie Komorowski wiadomo...

delete bezsensowny urywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dziw się, że polacy wygrali.

Osobiście dziwię się. Mecz finałowy grali nierówno. Co zyskali punkty to za chwilę tracili. Możemy tylko podziękować Brazylijczykom, że nie potrafili tego wykorzystać.

Dużym sukcesem byłoby też 2 miejsce.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, że polacy wygrali. Trybuny wypełnione na full kibicami w barwach narodowych itd. i jak tu mieli wygrać?

eeeee .... a tak z ciekawości to ostatnie euro w kopanej gdzie było i kto kibicował ?

EDYTA :

Panowie !!!! Trzeba coś z tym zrobić :

https://www.google.pl/search?q=reprezentacja+polski&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gfe_rd=cr&ei=lvQfVOGXNIOJ8QeWuIDIBA

poniżej grafik piłka kopana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, że polacy wygrali.

Osobiście dziwię się. Mecz finałowy grali nierówno. Co zyskali punkty to za chwilę tracili.

Tak działa stres. Tyle kibiców na trybunach, pod spodkiem i ogólnie przed tv...

Dopisali kibice, było też szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dziw się, że polacy wygrali. Trybuny wypełnione na full kibicami w barwach narodowych itd. Sami widzieliście, jak wygwizdywali brazylijczyków. To akurat mi się nie podobało, by gwizdać na serwującego itd...

Tego raczej się nie zmieni.

Ale to też ma dwa oblicza. Tak jak wspomniałeś w ostatnim poście taki doping może bardzo pomóc, ale przeczucie, że cały kraj na Ciebie patrzy i powinieneś dobrze zagrać też może wiązać się z destruktywnym stresem.

Katalog SEO Blurred - Moderowany, darmowy katalog oparty na autorskim skrypcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności