Skocz do zawartości

22%


graff

Rekomendowane odpowiedzi

BD Tylko że TPSA na razie olewa klienta prywatnego i małe firmy i jeżeli mam alternatywę nawet o droższą o 50% korzystam z niej

Ja wyraznie napisalem ze nie mam innej alternatywy.

internet dsl kuleje.

Neostrada dziala OK - jak scaigam to transfery mam po 75 KB/s a wiec idzie bardzo ladnie. Czasem denerwujace jest wysylanie z szybkoscia 18 KB/s ale coz.

Poza tym taka neostrada ma ogrniczenia w transferach danyc (sic!)

Nie zauwazylem ograniczenia. Moja Neo jest wolna od ograniczen ale to daltego, ze podpisalem juz dawno umowe z tpsa.

Z mila checia zmienie lacze na cos innego ale nie mam takiej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety telekomunikacja centrale zrobila w tak niezdarny sposob ze moja centrala jest na kompletnym pipidowku i przed 2 miesiacami nie bylo mozliwosci podlazenia neostrady. Zeby bylo zabawniej po drugiej stronie ulicy przy ktorej mieszkam taka mosliwosc byla od dawna co dowodzi tylko tego jak dziala tpsa.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz to wszystko mam w d... juz za 2 lata moze stąd wyjade i bede sie z tego wszystkiego smial :)

mi na jedno wyjdzie bo zamiast lacza 1 mb/s wezme 0.5 mb/s i na jedno mi wyjdzie ale co maja powiedziec Ci, którzy sa w lapach telekomuny....

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności