Skocz do zawartości

Trochę historii


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy zestaw rozrywkowy za PRLu, nazywało się to "meduza z lornetą" , każdy kelner znał to określenie :D

10696318_594187417352022_389556398213197

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ide do baru ... przez Ciebie !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze pamiętam. Dwa razy taka meduza (jako przymusowy dodatek) dała mi się we znaki. Raz z kolegą spóźniłem się do kina i trzeba było poczekać na następny seans. Więc jakże inaczej, na piwko na przeciwko. Z dziesięć sztuk szkła pękło, a do tego obowiązkowa meduza, bo bez niej nie było szans. No i później już w kinie na dwie rurki jechałem. Z jednej uchodziło to piwko, z drugiej ta meduza.

Tytuł filmu pamiętam do dziś - "Płonący wieżowiec". W Sopocie się to działo.

Druga meduza kojarzy mi się z teatrem muzycznym w Gdyni. Wieczorkiem z kolegą, przez cały rok odwiedzaliśmy 3-4 razy teatr w tygodniu. Nie że niby my takie kulturalne goście. Ot kolega po prostu miał tam dziewczynę, taką początkującą aktorkę, jeśli można to tak nazwać. Więc co wieczór siadaliśmy w teatralnej kawiarence i czekaliśmy na zakończenie przedstawienia. A tam tylko czysta i meduzy, dokładnie jak na załączonym oobrazku. Się zamawiało: "Setę i Galaretę". Więc bywało, że narozrabialiśmy nieraz bardzo i kilka razy nas wyrzucili.

Generalnie to były kuriozalne czasy. Kto się urodził później nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje. Bywało wesoło, ale konsumpcyjnie to była masakra. Jak mi się dziecko pierwsze urodziło, to handlowałem "lewymi" papierosami i kawą, żeby kupić też "lewe" mleko dla dziecka.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że odezwą się "stare wiarusy" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to były kuriozalne czasy. Kto się urodził później nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje. Bywało wesoło, ale konsumpcyjnie to była masakra. Jak mi się dziecko pierwsze urodziło, to handlowałem "lewymi" papierosami i kawą, żeby kupić też "lewe" mleko dla dziecka.

A zdobywana na lewo humana bananowa ? Albo biszkopty w kształcie tych no ... kosteczek ??? I proszek do prania Cypisek :)

Pamiętam jak z bratem podpbieraliśmy humanę bo była pyszna a stała na najzwyższej półce w kuchni ale i tak daliśmy radę sięgnąć :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf: nazywało się to dynamit :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych lokalach to nawet nie konsumowało się obowiązkowej "zagrychy" bo po prostu człowiek się bał ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce z którego dawali "zakąski" nazywało się (czasami) akwarium :D Niezłe też były pijalnie piwa gdzie konsumpcja odbywała się na stojąco. Męski klimat: dużo dymu i szybkie tempo ;)

e: Beer, idziesz do przodu ze zdjęciami, aż zazdroszczę bo sam nie mam kiedy się zabrać do pracy...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Korzystało z niej wielu klientów

Najbardziej bufetowa , sprzedając kilkanaście razy jedna rzecz :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności