Skocz do zawartości

Trochę historii


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi


Polak potrafi! Stan wojenny mu niestraszny.

Ooo tak, za**b***li mi 2 paczki z "pomocą" z Niemiec jak mi wybebeszyli trzecią to wypisałem sobie patrol z dwoma ślązakami i spuściłem w pi****l obsłudze wagonu pocztowego jak przyjechał , następnego dnia przynieśli mi fanty (oprócz marlborasów, w zamian dali 5 sztang popularnych)

Co do proszków to pamietam jak pierwszy raz zobaczyłem proszek "E" z reklamą "sam pierze" , kupiłem, nalałem do wanny wody, nawaliłem proszku , wrzuciłem ciuchy i polazłem grać z kumplami w piłę. Jak wróciłem to byłem zdziwiony, że kużwa nie wyprał ... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też pisałem listy do różnych firm zachodnich, to była taka moda. Pisałem w języku angielskim i niemieckim. Do dziś się wstydzę ówczesnej agielszczyzny. Nie było gdzie się uczyć w modzie był tylko rosyjski. Dziś trochę zostało z rosyjskiego, przydaje się. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polak potrafi!

Ja też pisałem listy do różnych firm zachodnich

"Dear Sir, Dear Firm . My name is ... "

:D Proporczyki ze Scanii, VHS z Mitsubishi - Pajero pamiętam, że to wtedy był szał pał :) ale jak naklejek nie przysłali to lipa była ;) Kurde, kolekcja prospektów i vhs z tamtych lat to teraz pewnie majątek jest a gdzieś po drodze wyparowało...

Prośby oczywiścei były na maszynie pisane, nie żadna lipa z ręki ;) Pisało się jako poważny gość przecie... ;P

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

nie daleko Piotryny Tuwima 11 jest bar Ania, który trzyma klimat od tamtych czasów, to już nie to samo ale jest jeszcze i działa :D

W PRLu był przepis że bez zakąski nie można sprzedawać alkoholu, a właściwie alkohol można podawać do posiłku tylko. To była walka o trzeźwość w narodzie, tak samo jak sławetna godzina 13, od której można było sprzedawać alkohol w sklepach.

:D

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Komitety Kolejkowe? Chcieliśmy kupić meble i musiałem codziennie meldować się pod sklepem meblowym. Około 18:15 czytana była lista. Jeśli kogoś nie było trzy razy to wylatywał na koniec. Dwie meblościanki w ten sposób kupiliśmy :)

Wymówka, że mama wysłała na zakupy, bo coś "rzucili" do sklepu była też dobrym usprawiedliwieniem w szkole ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak wpadłem bo wątek ciekawy.

Każdy na tym forum wniósł trochę historii, więc która lepsza mija się z celem. Trochę. żyję w tej branży i za inicjatywę szanuję niewiele osób. Wierzcie mi :) nie wiele osób jak my Polacy jesteśmy tak kreatywni :). Zgapiamy? Nie. Uczą się od nas.. Jedyna ich przewaga polegała na cenie naszego dostępu do hostingu i domen. Pewno dostane bana, ale powiem tylko tyle nie czytajcie for zachodnich bo są daleko w d...... za nami. Pozdrawiam Mariusz. Mam nadzieje, że MIchał & Jimmy z szacunku nie skasują tego postu ;P bo właśnie napisała jakaś tam historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności