Skocz do zawartości

Bitcoin inwestowal ktos?


Odkurzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy mają to do siebie, że inwestują kasę nawet jej nie mając w coś co nie pachnie uczciwością ;) W Bitcoin można inwestować jak mamy kasę, którą równie dobrze możemy wyrzucić w błoto, która nie jest nam potrzebna do przeżycia, jak po prostu mamy jej za dużo.

Ryzykować oszczędnościami? Nie polecam, bo później jak zwykle jest płacz i ściskanie dupki bo wyłożyliśmy kasę, wszystko stracimy - "Oszukali Nas, banda złodziei...".

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z tym "mentorem zarabiania" jest prosta. Po prostu przestal sie odzywac i nie chcial tlumaczyc na czym polega ta jego metoda zrobienia "wielkiej pompy".

Podejrzewam po prostu ze on zarobil by na mnie w ten sposob ze wszystko do btc bym od niego kupil - RL na gielde, moc przerobowa, potem bym mu sprzedal to co wykopalbym, poradnik jak inwestowac w btc itd.

Jezeli facet zarobia rzeczywiscie na btc to wlasnie na takich jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezeli facet zarobia rzeczywiscie na btc to wlasnie na takich jak ja :)

Nie koniecznie - może zarabiać na wahaniach kursu BTC . Duże wahania - duże ryzyko i potencjalne zarobki, małe wahania - małe ryzyko i potencjalne zarobki. Coraz więcej brokerów daje taką opcję ale niestety do tego trzeba mieć ogromną wiedzę i świadomość ryzyka ( wóz albo przewóz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

znalazłem film o bitcoinach tu link do niego moze komuś się przyda

https://zalukaj.tv/zalukaj-film/21320/the_rise_and_rise_of_bitcoin_2014_.html

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakieś 30 sztuk jak jeszcze nie było to znane w PL.
Kurs spadł ... Czekałem 2 lata i nic ...
Gdy sprzedałem, dzień potem zaczęły się rekordowe wzrosty....

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na początku br. nieco spadł, ale prognozy długoterminowe są raczej optymistyczne ;), niektórzy przebąkują nawet o kolejnej "bańce spekulacyjnej"... Jeśli ktoś jest świeżo zainteresowany tematem to zapraszam na bloga o podstawach dotyczących BitCoina:

https://bitcoin-btc.pl

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka sytuacja:

Zniknęło prawie 400 mln dolarów z giełdy w Hongkongu

Giełda MyCoin z Hong Kongu zniknęła wraz z pieniędzmi 3000 klientów. Platforma oferowała nawet 300 procent zysków rocznie i luksusowe samochody, za pozyskanie nowych inwestorów.

https://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/handel-bitcoinami-zniknelo-prawie-400-mln,172,0,1708972.html

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTC to trochę śliski temat. Rynek nie jest stabilny. Tak czy siak, nawet jak ktoś zainwestuje, to pod żadnym warunkiem nie trzymać waluty w portfelach online.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności