Skocz do zawartości

Update PR.


sic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Słuchajcienie orientujecie się może, kiedy nastąpi aktualizacja Page Rank'u, bo do półtorej miesiąca dodałem stronę do około 80 katalogoów z których większośc miała page rank 3-4-5 a mój Page Rank dalej wynosi 2 :D

.Czy takie wyszukiwarki jak Yahoo i MSN równiez posiadaja odpowiednik Page Ranka dla Google?.Pytam się bo widze duże zróznicowanie w moich wynikach na googlu msn i yahoo najgorzej stoje z yahoo nie mnie nawet w pierwszej dziesiątce na msn sytuacja wygląda dużo lepiej na niektóre hasła jestem nawet wyżej niż na googlach.Z góry dzięki za odpowiedz.

przemysłowe instalacje gazowe

administracja nieruchomości

nawanialnie i zbiorniki ciśnieniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do update PageRanku - tego się nie da określić, jedne źródła mówią że 7 lipca, ale to nie jest pewne...

Yahoo i MSN mają swój system obliczania wartościowości danej strony, ale chyba nie da się tego pokazać, tak jak np. na google toolbar. ale o tym wszystkim już było...

...i wywal te perfidne linki z posta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja wspomoge Erbita troche :D

nie wiemy kiedy będzie update PR, nikt nie poda Ci konkretnej daty, więc jeśli update jest CI tak bardzo potrzebny to musisz cierpliwie czekać, napewno nastąpi.

Co do katalogów, nie ważne jest z jakim PR one są , ważne jaki PR ma podstrona na której umieściłeś swój link. Jesli bardzo chcesz sprawdzić jak wartościowe linki do CIebie przychodzą skorzystaj z tego skryptu:

https://www.linkvendor.com/seo-tools/domain-popularity.html

Proponuje wybrac msn gdyż on szybciej pokazuje zaindeksowane linki

Co do róznych pozycji, cóż musisz cierpliwie dodawać linki a w miedzy czasie budować zaplecze. Reszte musisz też doczytać w forum, następna osoba może nie być tak wyrozumiała jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz pozycjonować na "administracja nieruchomości" to kup sobie domeny.

dla mnie to końca google, kiedy wyświetla na 1. strony domeny .prv.pl na takiej frazy.

i tez dla ludzi: jesli ktos chce administrować nieruchomościami za kilka million roczne i nie ma 50 pln na domeny???

i po co ten w3c link, kiedy strona ma "Failed validation, 46 errors"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy nastąpi aktualizacja Page Rank'u

1. Linki przełóż do stopki - nie bedziesz musial ich ciągle wklejać

2. Po co Tobie update PR ?

Domyslam sie ze czekasz na zmiane pozycji w serpach :D Rozczaruję Ciebie. Twój PR nie ma żadnego wpływu na Twą pozycje w serp.

Zapraszam do poczytania forum. Wróć z rozmową jak już nieco dowiesz sie o pozycjonowaniue.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności