Skocz do zawartości

Polski certyfikat CEC in SEO dla specjalistów d/s SEO


novum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

poszukaj na G+

Nie używam tego goowna.

e:

a Ty co? u Lexy pracujesz że tak jej wazelinisz na forum?

Nie.

Nie czytam bloga Sebastiana-SEO i nie chcę czytać na forum. Po za tym farmazony prawi na swoim blogu i tutaj. Farmazony prawi także o tzw. WHS, czegoś takiego nie ma.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem z tym związana

No tak, w CEIDG widać wszystko.


bo od tego mamy cały zespół

2 praktykantów i stażystę?


zajmuję się wszystkim w spółce

Od kiedy jednoosobowa działalność to spółka? Coś mnie ominęło? Prawo się zmieniło?


jak Lexy unika odpowiedzi na pytania postawione we wpisie

Może była na jakimś szkoleniu u Xanna z PRLowskiego marketingu? Ciekawe, czy certyfikat dostała.


a Ty co? u Lexy pracujesz że tak jej wazelinisz na forum?

Liczy na rabacik za certyfikat albo pomoc na egzaminie? :blum:


Po za tym farmazony prawi na swoim blogu i tutaj. Farmazony prawi także o tzw. WHS, czegoś takiego nie ma.

To jest jedna sprawa i tego zaprzeczyć nie można, akurat średnio się na tym zna, ale... te akurat pytania są sensowne.

Co znaczy ten oficjalny? Czyli rozumiem, że jak skontaktuje się z google to potwierdzą, że firma taka i taka ma ich zgodę na wykorzystywanie ich wizerunku do celów przeprowadzania jakiegoś tam egzaminu z wiedzy, którą w ich firmie posiada tylko kilkanaście osób i czerpania z tego korzyści majątkowych? Czy to nie jest może sytuacja jak z firmą "Telekomunikacja Polska Dzień Dobry"? Czy takie praktyki nie podchodzą przypadkiem pod jakiś paragraf?

Po drugie jak zostało to napisane wyżej:


zatem pytania układają Specjaliści SEO -> Specjalistom SEO, czyli tak jak w szkole dzieci się nawzajem pytają :)

Pasuje jeszcze do tego dodać anonimowi specjaliści i anonimowi egzaminatorzy. Oto skład komisji egzaminacyjnej:

acta_protest_by_members_of_the_polish_pa

PARODIA I ŻENADA!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego gdzie leży "prawda". Gdybym miał się tyle tłumaczyć z jakiegoś przedsięwzięcia dawno bym to olał. Jest całkiem sporo innych sposobów zarabiania kasy gdzie nie trzeba się tak gęsto tłumaczyć :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybym miał się tyle tłumaczyć z jakiegoś przedsięwzięcia dawno bym to olał.

Myślisz, że każde przedsięwzięcie z branży seo należy konsultować na forum. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie trzeba się tak gęsto tłumaczyć :)

Myślisz, że każde przedsięwzięcie z branży seo należy konsultować na forum. :D

Tłumaczyć? Konsultować? O czym wy piszecie? Brakuje podstawowych informacji! Egzamin, certyfikaty, jednoosobowa działalność do której właścicielka się nie przyznaje a egzaminatorzy są anonimowi. Wyobraź sobie otóż taką sytuację, że idziesz na egzamin certyfikowany do firmy, która zna algorytm (bo jest to w końcu oficjalny ezgamin google) a na salę wchodzi 19 letni, pryszczaty praktykant po technikum informatycznym w Koziej Wólce o specjalizacji składanie komputerów i robi Ci egzamin :hahaha:

"Poważny" certyfikat, "poważna" instytucja prawie że naukowa a.... z resztą, szkoda czasu, bo to nic nie da. Jednak imbecyli nie brakuje, którzy się na to złapią, już nie jeden taki czarodziej był i niejeden będzie który oficjalnie łoi z leszczy kasę a oni się jeszcze z tego cieszą wymachując papierkiem, którym mogą sobie podetrzeć :dupa:

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Egzamin jest certyfikowany przez Google?

Certyfikat CEC in SEO to oficjalne potwierdzenie kompetencji osoby, która profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych.

A powiedz mi kto oficjalnie może potwierdzić, czy ktoś potrafi pozycjonować w google czy nie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kto oficjalnie może potwierdzić

Ja :D (ale bez załącznika w postaci flaszki dobrego trunku nie ma co liczyć na potwierdzenie) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja :D

Tak samo jak każdy inny z tego forum, nawet ten z żółtym nickiem. Różnica jest tylko taka, że to nie jest żadne potwierdzenie, bo te osoby też nie mają potwierdzenia czy cokolwiek wiedzą :D Mogą oceniać tylko przez pryzmat swoich umiejętności, które mogą być żadne albo nieaktualne, albo niepełne. A w tym przypadku to już w ogóle jest szopka noworoczna, bo nawet nie wiadomo wg czyjej wiedzy będzie ten egzamin robiony (a może wg tych ankiet, które przez ostatnie parę miesięcy leszcze wypełniali).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi kto oficjalnie może potwierdzić

moge potwierdzić. :)

Różnica jest tylko taka, że to nie jest żadne potwierdzenie, bo te osoby też nie mają potwierdzenia czy cokolwiek wiedzą :D Mogą oceniać tylko przez pryzmat swoich umiejętności, które mogą być żadne albo nieaktualne, albo niepełne.

Podobnie jest ze szkoleniami i nikt tego nie neguje. Kto dał prawo firmie X organizować szkolenia i kto zweryfikował wiedzę szkoleniowca.

Wszystko jest względne tak samo jak certyfikat Rzetelna Firma. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności