Skocz do zawartości

Polski certyfikat CEC in SEO dla specjalistów d/s SEO


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Eh kurde, zapomniałem... Mam zakaz jeżdżenia na takie imprezy, bo za dużo pije ;/

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No cóż Panowie, SEO nie idzie, klienci topnieją, każda metoda dobra by wycisnąć troche cytrynek... :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszy mnie tylko to, że ludzie kreujący się na expertów w tej dziedzinie zamiast się nią zająć i spokojnie sobie żyć zaczynają organizować szkolenia, certyfikaty, festiwale i cholera wie co jeszcze szukając każdej innej możliwości na wydojenie jelenia.

Dokładnie :) specjalistka Lexy zamiast pozycjonować strony klientów, skupia się na dojeniu leszczy z branży. Czyżby pozycjonowanie stron było za trudne? Wtedy pozostaje szamaństwo i ezoteryka dla początkujących pozycjonerów. Taki certyfikat na stronie firmy SEO będzie świadczył tylko o jej mieliźnie intelektualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zazdrościcie nowego biznesu Lexy.. :P

Swoją drogą ameryki Lexy nie odkryła - zwróćcie jak dużą popularnością cieszą się wciąż wszystkie certyfikaty KRD, Rzetelna Firma itp. mimo tego, że na forum ogólnym wszyscy wiedzą, że to "picnawodęfotomontarz" i wuja dają ;) taki mamy klimat, że certy są modne - nie ważne za co, po co i dlaczego :) zawsze można taki cert, jak powiedział wyżej Szlaf, pyerdolnąć se nad kominkiem :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zawsze można taki cert, jak powiedział wyżej Szlaf, pyerdolnąć se nad kominkiem :)

Ewentualnie przypiąć na tablicy korkowej

yt9-411091.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up w sensie dostaniesz cert ze złoconymi literami? :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapisałem się na Level 2.

Liczba zajętych miejsc
0 z 20

Chyba do Krzyworączki

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności