Skocz do zawartości

Polski certyfikat CEC in SEO dla specjalistów d/s SEO


novum

Rekomendowane odpowiedzi


Czyżby pozycjonowanie stron było za trudne?

SEO nie jest za trudne tylko jest coraz mniej opłacalne bo non stop rosną koszty i "niebezpieczeństwa" związane z tą usługą ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyżby pozycjonowanie stron było za trudne?

SEO nie jest za trudne tylko jest coraz mniej opłacalne bo non stop rosną koszty i "niebezpieczeństwa" związane z tą usługą ;)

Nie zgodzę się co do opłacalności :D

Im mniej seowców tym lepiej - mniej śmiecenia i "robienia" we własne gniazdo(via disavow) bo im się "pomyliło". Im mniej uprawiających ten "sport" tym mniejsza szansa na zwrócenie uwagi goglasów na poszczególne triki.

Tak czy siak, dopóki wyszukiwarka nie będzie oparta w 100% na ręcznych malwersacjach zawsze będzie SEO(kto robi adwrodsy widzi jak stawki rosną - a SEO zawsze będzie tańsze).

Do tego, mrożonki są tu i tam i trzeba kombinować... ale są kraje/miejsca gdzie topy idą prawie po staremu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zgodzę się co do opłacalności

Podobnie jak klienci którym sie wydaje że za stówkę uchylą im "seonieba" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek co do opłacalności, staję się coraz bardziej nieopłacalne robić SEO na zewnątrz, po prostu zmonetyzować ruch z frazy za 300 zł można z o wiele lepszym zyskiem, i to niema znaczenia czy to "okna warszawa" czy "skuteczne odchudzanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wielu czynników, nikt nie każe nikomu brać fraz po 10zł/sztuka, acz Max'ie dobrze prawisz przede wszytskim z jednego powodu - całkowite odrzucenie klientów to po prostu bezpieczeństwo dla zaplecz.

Jednak myślę że dobierając odpowiednio klientów nie możemy też zbytnio narzekać... ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up, up,

Nie zapomnij pochwalić się wynikiem :)

Nie wiem czy zdam.

Nie znam kodeksu etyki zawodowej CEC in SEO. Nie znalazłem info na ten temat i nie mogę się przygotować.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEC in SEO

Jak to już grabarz wcześniej wspomniał, chyba przez pomyłkę ktoś zgubił literkę I po pierwszym C i wtedy miałoby to jakiś sens.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam kodeksu etyki zawodowej CEC in SEO. Nie znalazłem info na ten temat i nie mogę się przygotować.

Podobno jest dostępny po zgłoszeniu akcesu , znaczy zapisałeś się i go tam nie ma ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć SEO jest jedną z form marketingu internetowego, a umieszczanie na stronie firmowej certyfikatu jedną ze strategii pozyskiwania klientów. Czyli wszystko kręci się wokół marketingu... ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wokół dojenia jeleni. IT podał świetny przykład, sprzedawanie tego typu certyfikatów to jak wciskanie emerytom pościeli z wielbłąda. Nigdy dobrego zdania o jej produktach przeróżnych nie miałem, a ten to jest jakiś żart. Chociaż jeszcze większym dowcipem są 4 osoby, które się zapisały :D Coś czuję, że jeżeli będą szukali pracy, to ten cały certyfikat im tylko zaszkodzi, bo kto zatrudniłby kogoś, kto wyrzuca pieniądze na nic nieznaczący świstek papieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli wszystko kręci się wokół marketingu... ;)

Wszystko kręci się wokół jeleni. Pod nich został zrobiony marketing. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy. A że najlepiej zarabia się na jeleniach to chyba każdy wie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wbije moją stronę na stabilną pozycję TOP 1 dla frazy "opony zimowe", to własnoręcznie wydrukuję mu 100 takich certyfikatów, w tym certyfikat

- SEO Master,

- SEO Master Blaster,

- SEO Master Blaster Mega Ultra Faster

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności