Skocz do zawartości

Polski certyfikat CEC in SEO dla specjalistów d/s SEO


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejcie się śmiejcie a klienci wolą kupić usługę popartą papierkiem. Większość ludzi lubi certyfikaty ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

[...] jeszcze większym dowcipem są 4 osoby, które się zapisały :D [...]

To też jest część marketingu - takie podwaliny efektu owczego pędu, tudzież zasada podczepienia. Jakby było "0" sprzedanych to byś ofertą wcale się nie zainteresował.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie, że Ty personalnie masz być zainteresowany :) pt klient :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie tak zaciekawiła pewna sytuacja. Mianowicie jakby Marta zrobiła darmowy egzamin live 2 dla osób rozmawiajacych na temat tego certyfikatu + upublicznienie wyników. Ile osób chciałoby sprawdzić własne umiejętności? ... :D

A to, że klienci lubią certyfikaty to nie od dziś wiadomo. Widać nagminne nadużywany certyfikat Google przez pewne firmy.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz mnie tak zaciekawiła pewna sytuacja.

Mnie zastanawia coś innego. Gdybym teraz wystawił w odpowiednim dziale ogłoszenie typu

"sprzedam listę pytań które mogą się ukazać na egzaminie o certyfikat CEO in SEO"

to robię akcję marketingową ( oferuję listę pytań ) czy doję jeleni ( listę będzie sobie można w d..e wsadzić ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób chciałoby sprawdzić własne umiejętności? ... :D

Z całym szacunkiem do Marty jako koleżanki z branży i kobiety, to kto dal jej certyfikat i upoważnienia oceniać i certyfikować moje umiejętności, może ona o moich umiejętnościach, technikach i sposobach poruszania się w algorytmach wyszukiwarek nawet niema pojęcia bo nie wie , ze takie coś istnieje i działa, to jak może ich ocenić?. Ona może oceniać kogoś przez pryzmat swoich umiejętności i swojej wiedzy - nic więcej, o tym właśnie dyskutujemy, jeden seowiec ocenia drugiego za kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to robię akcję marketingową ( oferuję listę pytań ) czy doję jeleni ( listę będzie sobie można w d..e wsadzić ) :)

No tak... :)

Czy doświadczony SEOwiec pewny swoich praktycznych umiejętności kupiłby taką listę? ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wrażenie, że stworzenie certyfikacji wywołało opór w branży, która czuje obawę, że od teraz klienci mogą zacząć wymagać od nich takiej weryfikacji swojej wiedzy, a to wymaga dodatkowych nakładów- czasu, pracy, środków.

websem.pl/cec-in-seo-egzamin-certyfikacyjny-w-seo/

Wy lenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] kto dal jej certyfikat i upoważnienia oceniać i certyfikować moje umiejętności, może ona o moich umiejętnościach, technikach i sposobach poruszania się w algorytmach wyszukiwarek nawet niema pojęcia bo nie wie , ze takie coś istnieje i działa, to jak może ich ocenić?. [...]

i tu jest pies pogrzebany ;) No ale jelonki się znajdą.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przestanie mi iść w SEO to będę szkolił i wydawał certyfikaty, póki co nie mam na to czasu :faja:

Kto byłby wstępnie zainteresowany? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blejkuś kuźwa przecież Ty SEO nie roisz :D. Zacząłeś znowu ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, to będzie w takim razie szkolenie z SEMS

PS. Daje lajka jak ktoś skrót rozszyfruje :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności