Skocz do zawartości

Polski certyfikat CEC in SEO dla specjalistów d/s SEO


novum

Rekomendowane odpowiedzi


ale przecież są jakieś "podstawowe podstawy" co ? ;)

Odróżnij jeszcze jedną rzecz. Ktoś, kto robi szybko i dużo będzie wiedział jak zrobić wolno i stabilnie ;) Ale w drugą stronę to już nie zadziała.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jednak Marta chyba chce stworzyć jakby pewnien standard z wiedzy/praktyki seo, który w jakimś stopniu klasyfikowałby ludzi robiacych seo.

O jakim ty standardzie mówisz? Seo jest tak szeroką działką, że nie jesteś w stanie tego w żaden sposób standaryzować.

Jestem przekonany, że jakąkolwiek stronę byćcie nie prowadzili, przychodzi po Was inna agencja seo i zawsze coś poprawi. Choćby dlatego, że jeden jest bardziej biały, drugi bardziej czarny, jeden leci strony własnym wartościowym zapleczem, inny używa automatów, dla jednego super optymalizacja treści serwisu ma znaczenie, inny poprawi tylko meta tagi bo uważa, że reszty poprawiać nie musi.

I co w takim wypadku, powiecie czy pierwsze podejście jest lepsze, czy drugie. Ja twierdzę, że to które daje wejście w topy.

Nie uwzględniam tutaj celowo aspektu opłacalnośći, bo można ładować kilka k. w super zgodne z wytycznymi G prowadzenie witryny. A można zainwestować kilkaset zł i osiągnąć ten sam efekt dużo mniejszym kosztem.

A co jest bezpiecznejsze... nic!

Google i tak robi co chce, to on narzuca reguły. To zamraża topy, to kara za wartościowe, wieloletnie linki. Wprowadza cudowne narzędzie, które ma uleczyć sytuację (Disavow), a w zasadzie okazuje się koniem trojańskim, dzięki któremu większość branży sama zobie zaszkodziła. A jak to nie wystarczy, to wprowadza element losowości w domenach. Jedna wchodzi druga nie.

Wszystko po to, by namieszać na rynku seo, zniechęcić klienta do pozycjonowania, bo wtedy wykupi AdWordsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem, chce zarobić niech zarabia. Jedni robią szkolenia, inni jako, że są rozpoznawani w branży i posiadają wiedzę, wystawiają takie certyfikaty. Jak dla mnie, lepiej, że robi to znana osoba w branży POSIADAJĄCA WIEDZĘ i pokazuje to nie raz posiadając w swoim gronie klientów szerokie rzesze zadowolonych. Tutaj chociaż jest ilość pytań + sprawdzane odpowiedzi. Gdzie certyfikat RZETELNA FIRMA dostajesz tylko po opłaceniu xxx,xx KWOTY aby się kojarzyć z firmą, gdzie kompletnie nie weryfikują jak to jest. Także powodzenia życzę, bo pewnie jak to jej ruszy :) Będzie robiła szkolenia na taką skalę jak Xaaan. Zazdroszczę jej tylko, ile jak to mówicie pozyska wiedzy (wątpię czy coś nowego się dowie bo nie wiem nawet jak te pytania wyglądają, ABC, ile trzeba rozwijać ITP). Podstawy, mogę się domyślał jakie błahostki tam są (fajnie by było, zapodać parę pytań np. z L2 aby wiedzieć, na jakim poziomie są te testy - bo podany jest tylko zakres z czego ogólnie, chętnie zobaczył bym jak by wyglądały ze 2 pytania te trudniejsze/najtrudniejsze względem EGZAMINUJĄCYCH).

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ładnie mi dziś przyspamowali tymi certyfikatami, levelami i innymi bzdetami :) Czyżby chętnych na taką okazję brakowało? ;)

Z ciekawości kliknąłem, wlazłem na stronę i... nie wiem może ślepy jestem, moze mi się nie chciało tyle po niej łazić, ale nie widać kto to taki te certyfikaty daje, z jakiej paki i czy sam kuma o co w tym chodzi :) Jedyne co wiadomo, że trzeba kasę wywalić, gdzieś się przejechać i powalczyć o jakiś papier. Nie wiadomo tylko po kiego grzyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiadomo tylko po kiego grzyba :)

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$

Też tych spamów dzisiaj trochę dostałem. Obstawiam, że projekt przyniesie straty :D Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie robiący klientów drapią się po głowie jak tu na ZUS uzbierać a nie jak na niepotrzebne papierki kasę wywalić ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja też sprzedaje certyfikaty za 5 dych:

1mcezr.jpg

Dokładnie tyle jest wart tytułowy certfikat ile powyższy żart.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nadal nie mam sensownej odpowiedzi na pytanie, co to znaczy "oficjalny" oraz kto formalnie stoi za CEC - na G+ Lexy napisała, że nie zajmuje się tym projektem.

Może w końcu organizatorzy "puszczą parę z ust" - bo jak na razie więcej tajemniczości niż faktów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności