Skocz do zawartości

Jesienne okno transferowe pozycjonerów otwarte ;)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że chociaż Tobie płacą, bo Ty nie zawsze byłeś skory do rozliczania się za projekty.

Z uwagi na to, że nie raczyłeś odpisać na PW i napisać o co buczysz, proponuję zreflektować się i usunać ten post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się transferowałem - sprzed kompa przed telewizor ;) same wzrosty, więc mniej się przed kompem siedzi ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesienne okno transferowe pozycjonerów", dobre... to jest raczej pokaz "fachofcuf" co nie mają już żadnych efektów w rankowaniu stron i szukają posadek na etacie w dużych agencjach w których klienta można doić na X sposobów i głosić herezje o zamrożeniach wyników.

Pieniądz to pieniądz i trzeba mieć do niego szacunek, ale bądzmy szczerzy jak ktoś na prawde dzisiaj potrafi wbijać strony w topy to te 2-3 tyś na rękę w agencji to śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności